Perspėja apie melą dėl „Regitros“: vairuotojams platinama neteisinga žinia

Nors balandžio 1-oji, regis, jau užmarštyje, bet melagingai paskleistos žinios apie „Regitrą“ Lietuvoje sklinda sparčiu tempu. Šįkart viešoje erdvėje buvo paskleista vairuotojams aktuali, bet melaginga žinia, kuri suklaidino ir iki šiol klaidina dalį lietuvių.

„Nebereikės laikyti praktikos egzaminų. Užteks tik nusifilmuoti mokyklinį praktikos egzaminą vairavimo mokykloje. Mokykla išduos pažymą mokiniui apie išlaikytą egzaminą ir „Regitra“ išduos vairuotojo pažymėjimą“, – tokio turinio žinutė buvo paskleista viename su žiniasklaida nieko bendro neturinčiame portale.

Ši informacija žaibišku tempu išplito ir socialiniuose tinkluose. Tiesa, dauguma internautų šią žinią iškart palaikė pokštu, bet toli gražu ne visi. Todėl sureaguoti buvo priversta ir „Regitra“. Savo „Facebook“ paskyroje šiandien buvo patalpintas toks įrašas:

„Dėmesio! Internete sklando melagingos naujienos apie tai, kad netrukus nebereikės laikyti „Regitros“ egzaminų – pakaks nufilmuoti mokyklinį vairavimo egzaminą. Tai nėra tiesa, „Regitra“ toliau lieka vienintele organizacija, galinčia tikrinti vairuotojų pasiruošimą eismui.“

„Regitros“ Komunikacijos skyriaus vadovė Ingrida Kuorytė portalui tv3.lt patvirtino, kad apie internete plintančias melagingas žinias įmonė sužinojo iš pačių klientų.

„Apie šią klaidinančią informaciją sužinojome iš mūsų klientų. Jie pradėjo rašyti į mūsų „Facebook“ paskyrą. Paaiškėjo, kad iš pradžių atsidarius tą straipsnį buvo nurodyta, kad tai yra balandžio 1-sios pokštas, bet vėliau šis patikslinimas pradingo.

Sulaukėme kelių klientų skambučių ir dešimčių žinučių „Facebook‘e“ dėl šios paskleistos melagingos žinios. Kreipėmės į atitinkamas institucijas, kad tokia informacija būtų pašalinta“, – pasakojo I. Kuorytė.

Anot jos, panašių melagingų žinių susijusių su „Regitra“ yra pasitaikę ir anksčiau: „Kaskart prieš Naujuosius metus sulaukiame užklausų iš žmonių, ar tikrai kitais metais teorijos egzaminui išlaikyti reikės surinkti 90 proc. balų. Nežinau iš kur gimsta tokie gandai.“


Rašyti komentarą...
H
Hit ler
2019-04-10 14:19:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be problemų. Tik babkių turėk. Ir žinok kam sumokėti.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų