Rašyti komentarą...
Nebent tik lietuviu prekybininkai halejo prasyti. Manau,kad dauguma nesupyktu,jei pvz kokia palaidine kainuotu ne 9.99, o 9.01
Lietuva bananų šalis , o ją valdo beždžionės
Lietuva yra eksperimentine šalis, kainos
Lietuva yra eksperimentine šalis, kainos
XwX
Įdomu, kokį kursą taikėte? Jis kaip ir svyruoja. O kas nors ar buvot Lenkijoje,, pepco,, etiketės žiūrėjote.Ta patį rašo, tik kokį kursą taikisit tokia kaina matysim. O apvalina visat I didesnė pusė kotais
Kodėl viską branginate pepco parduotuvėja pigu kai kurios prekės greit gyvensime alga iki algos jai taip branginsite viską badausime kaip liks keliata euru !!! Kam branginti ir taip pabranginote dujas bendzina ir maistas kava hau virš 3 euru greitai sieks iki 5 euru aliejus irgi iki 3 euru o jai dar , brangs kas brangina viską seimūnai viską daro !!! Alga gavus tenka išleisti viską beveik maistas brangsta drabužiai ir tttt.... Čia reikia keisti valdžia nes mūsų seimūnai prasti ir melagiai tuo pačiu galiu paminėti !
@Milda Klaipėda Tiesa bet jiems dzin žmonės dzin irgi jiems gerai gyventi gyvena gerai manau, per karantina pasigrobė daug pinigėlių į kišenes o dar ukrainiečiu priėmė atleis lietuvius kad dirbtu ukrainietės čia dar bus bėdos !!!
Brangina maista dažnai kas 1e.brangsta į priekį algos neužteks iki kitos algos nes visko reikia maisto ir vaikams ar sau kokį rūbą !!!
@Julita Pak O dėl karantino tesinėja vis rudeni ir uždarinėja darbe po savaitėmis atsibodo ir jų covid !!!! Kitų ligų nebėra !!!!
@Milda Klaipėda Pirmiausiai išmok rašyti lietuviškai!!
@Pilietis Grausk bananą kaziole
Kodel suapvalina i didžiaja puse o ne i mazesne
Kaip fasisto lansdbergh gauja pisa lietuwos kumecius.
@Malonu skaityti Tu, nekentėjas niekingas, čiuošk iš čia, į Baltarusiją be vizos priima.
@!!! Amerika urgi priina rai ciuozkit greiciau kol priima
@Malonu skaityti Glušiau-nuo kada pepco yra Landzbergio?!!Loji;nes neturi ką veikti-eik užsiimk labdara,bent naudos iš tavęs bus!!
@Cha-cha Pasakysiu kodel visjas brangiau nes kansbergamsvatjaranrlreikia atiduot kitaip neleis prekiaut
@Malonu skaityti O jau tavo batenka tai angelas-tik ragai netyčia kyšo
@Ups Nesiskundzia keidj berabxia ivaxiuot keifpdziabusvezt prekiu kokiu lietuvoj suslepe
Į viršų