Patikslinusiems deklaraciją gyventojams dar sugrįš apie 17 mln. eurų

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiuo metu, daugiau kaip 717 tūkst. gyventojų, kurie laiku ir teisingai užpildė pajamų deklaraciją jau pervedė beveik 150 mln. eurų Gyventojų pajamų mokesčio permokų, rašoma VMI pranešime spaudai. 

Apie 50 tūkst. gyventojų dar turės deklaraciją patikslinti. Apie tai, Elektroninio deklaravimo

sistemos (EDS) naudotojai, šią savaitę yra informuojami e. laiškais, o tuos, kurie sistema nesinaudoja, klasikiniai laiškai pasieks ateinančią savaitę. Dar 25 tūkst. gyventojų, permokos sulauks ateinančią savaitę.

„Pažymėtina, jog šiais metais gyventojams grąžintina permoka yra beveik 30% didesnė, nei praėjusiais metais, tuo tarpu, pandemijai pakoregavus deklaravimo terminus, pratęsus deklaravimą - laiko deklaracijų tyrimui šiemet buvo gerokai mažiau nei įprastai, - sako VMI prie FM

Mokestinių prievolių departamento vyresn. patarėja Inga Gedminienė, pažymėdama, jog šiuo metu jau gražinta daugiau kaip 97 proc. permokų, o likusioji dalis deklaracijų – atvejai, kai tyrėjai turi įsitikinti pateiktų popierinių dokumentų teisingumu.

VMI primena, jog apie aptiktus netikslumus deklaracijose VMI gyventojus tiesiogiai informuoja e. paštu bei EDS, skiltyje „Pranešimai vartotojui", o kai to padaryti neįmanoma, tradiciniu paštu.

Išsami informacija apie pajamų ir turto deklaravimą bei permokų grąžinimą paskelbta interneto svetainėje www.vmi.lt, pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima paskambinus mokesčių informacijos telefonu 1882 arba +370 525 53190 arba papildomais VMI svetainėje skelbiamais telefonais.


Rašyti komentarą...
v
virginija
2020-08-07 10:32:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu tokiu nesamoniu dar nebuvo niekad ar jums truksta darbuotoju nusimananciu apie dekloracijas ar atsakomybes jai vmi darbuotojas sutvarkodekloracija ir pasako kad viskas gerai nesulaukus pinigu paskambinama vel ir paklausiama kodel atsakoma kad viskas gerai laukite liepos 31d o nesulaukus rugpiucio 4d paskambinuspradeda kalbeti kazkokias nesamones kazkas ten atsitiko 2018 metais tai kur jus buvot ta laika kai reikejo atsiskaityti iki liepos 31dienos paprastas zmogus jau butu anstoliams perduotas arba nusimta nuo saskaitos atsakykite pagaliau uz klaidas savo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų