Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
CIA MES TAIP MOKOM UKRAINA KOVOTI SU KORUPCIJA NEPOTIZMU IR TT ZODZIU DEGRADUOJAM
O prokuratūros į kokią skylutę žiūri, kai eilinius apgaudinėja?
kontroliuojančios įstaigos šitiem rubikonam gali apynasrį vieną kartą užtraukt?! sąskaitas mes matom, nereikia primint, tik jiem px ant visko. gal galėtų būti reitingų sistema, surinkus tam tikrą neigiamų balų skaičių, tokia kontora su visomis prilipusiomis giminaičių kontorėlemis šalinama visiems laikams iš to verslo
O kokios įmonės dalyvavo konkurse ir kokias kainas nurodė.Gyventojai ar atstovas turėjo dalyvauti ir matyti konkurso rezultatus.Apie tai nekalbama.
Kiek bedrijų gali turėti vienas administratorius?Klausia Klaipėdiečiai ir ar seniūnaitė gali kištis į bendrijos į bendrijos ūkinius reikalus.
Daugiau pinigų ir tegul dirba jei nori,kokios problemos?
Suprasit,kad ne Dievas pinigus spausdina ir ne šventieji skirsto,tada bus aišku.
Suprasit,kad ne Dievas pinigus spausdina ir ne šventieji juos skirsto,tada bus aišku.
Atvirai apvaginėja visus lietuvos pilečius! Administratoriai atvirai vagia gyventojų pinigus ir niekas negali sustabdyti šitos milijoninės vagystės ? Todėl, kad gauna otkatus ir nekeičia įstatymų!
“Mano būstas Vilnius” ,ko gero, pirmauja tarp visų administratorių. Gyvenime nematėme nei tų žmonių nei darbų.Tik sąskaitas! Teisme apsimelavo, kad rūsyje tvarkė namo katilinę, kai nei rūsio nei katilinės neturime! Ir teismo nutartyje reikėjo sumokėti už nieką. Padaviau kasacinį skundą- vėl tas pats. Dar apmokėjau advokatų išlaidas :(( Gelbėkitės sudarydami Jungtinės veiklos sutartis, tada nereikės ADMIN vagių. Todėl ir bėga iš Lietuvos, kad viskas taip kaip su ADMIN. Bet gal nereikia bėgti, o duoti atkirtį vagims ? Kas tai gali padaryti ? Seimas, vyriausybė ? Reikia keisti ar koreguoti įstatymą
Kodėl nepriimtas įstatymas juos įstatymiškai baust ? Suprsntu tik vieną,kad mūsų Lietuvoj gali tik baust paprastą gerbiamą dirbantį Lietuvos pilietį,kuris ir taip galą su galu suveda.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų