tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienas didžiausių šalies komercinių bankų įspėja klientus dėl sunkumų apsiperkant ir gryninantis pinigus, nes artimiausiu metu bus vykdomi profilaktikos darbai.

Vienas didžiausių šalies komercinių bankų įspėja klientus dėl sunkumų apsiperkant ir gryninantis pinigus, nes artimiausiu metu bus vykdomi profilaktikos darbai.

REKLAMA

„Informuojame, kad šiąnakt atliksime banko IT sistemų profilaktikos darbus, dėl to mūsų klientai keletą valandų susidurs su paslaugų teikimo sutrikimais“, – informuoja SEB bankas.

Kaip nurodoma pranešime, naktį į šeštadienį nuo 4.00 iki 8.00 val. ryto neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, negalėsite atsiskaityti e. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti interneto banke.

Be to, nuo 4.00 iki 4.45 val. ryto negalėsite naudotis SEB mokėjimo kortelėmis internetu ir fizinėse parduotuvėse, taip pat bankomatais. 

REKLAMA

Jei naudositės kito banko mokėjimo kortelėmis, negalėsite atsiskaityti vietose, kurios naudoja SEB mokėjimo kortelių skaitytuvus ir e. prekybos mokėjimo sprendimą.

REKLAMA

„Atsiprašome dėl galimų nepatogumų“, – klientų atsiprašo bankas.

Neseniai skelbta, kad SEB banko grupės turtas 2022 m. gruodžio 31 d. buvo 13,3 mlrd. eurų (2021 m. gruodžio 31 d. – 11,1 mlrd. eurų).

Grupės pajamos per praėjusius metus sudarė 310,9 mln. eurų (ankstesniais metais jos buvo 218,1 mln. eurų).

Per 2022 metus bankas uždirbo 172,3 mln. eurų neaudituoto grynojo pelno arba 49 proc. daugiau negu per 2021 metus – 115,8 mln. eurų, o SEB banko grupė – 170,5 mln. eurų neaudituoto grynojo pelno arba 50 proc. daugiau negu pernai – 113,9 mln. eurų.

REKLAMA

Per praėjusius metus Lietuvoje veikiančios banko įmonės į valstybės biudžetą sumokėjo beveik 85 mln. eurų įvairių mokesčių

Banko indėlių portfelis 2022 m. gruodžio 31 d. buvo 11,3 mlrd. eurų (2021 m. gruodžio 31 d. – 9,8 mlrd. eurų).

SEB interneto banko aktyvių vartotojų skaičius 2022 m. gruodžio pabaigoje buvo daugiau kaip 560 tūkstančių. Beveik 480 tūkst. privačių ir verslo klientų naudojo SEB mobiliąją programėlę – 11 proc. daugiau nei prieš metus

I pelna ziurint matosi kad permokam mes uz savo pinigu laikyma pas juos.
Mokesciai nusiimant grynus, mokesciai isvedant grynus, mokesciai uz keitimus, menesiniai mokesciai, metiniai mokesciai. Absurdas cia su bankais toj lietuvoj.
Rask tu durniu banke pinigus laikanti ...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų