Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kažkada nuomodavausi Vilniuj. Tai iš savo patirties galiu pasakyti, jog daugumai nuomotojų įstatymai neįdomūs, jie gyvena pagal savo susigalvotas paniatkes. Maždaug pusė - pusiau išprotėjusios bobutės, besišnekančios su anu pasauliu, pasiliekančios raktus triusikams spintoje patikrinti, ir t.t.
Yra gerų išimčių aišku. Bet dar geriau pirkit savo. Iš dalies dėl to ir NT kainos neproporcingos, nes nuomos rinka laukinė.
....nuomotis būstą....o yra sąvoka paimti!valstybė plačiai kalba apie tai taip, kad,naudokitės!
Vyrukas ir mergytė gerai, jei tvarkingi.
Pas mus apsigyveno viena tokia kukli tyli kaimynė. Tuoj atsirado šuniukas. Paskui atsirado draugė. Mes jas vadinam "lesbietėm su šuniu".Bet nemaloniausia, kad pas jas ten svečiai eina šniūrais, kas kart vis kiti. Iš kur jinai juos traukia. Ir dar maistą užsisakinėja keliskart per dieną, dirba namie. Durų trankymas nesibaigiantis, durų daug, dar tas šuo kiekvieną pasitinka lojimu. Būtų gerai nuomininkams šiek tiek kukliau elgtis.
@vikutė daugiabučių, sėkmės. Plius dar auto statymo vietos bėdos...namo kaina ta.pati kaip buto. Kodėl žmonės tuos inkilus perka
@tai vadinama Buto išlaikymas ir remontas visada pigesnis negu namo. O kas liečia kaimynus - tas pats . Tiek bute tiek namie gali gauti debilius kaimynus. Tiesa bute(jeigu bendrija) greičiau susitvarko su tokiais.
@tuos inkilus perka Pasvajokit, kad bendrija išgydys kaimynų psichozes ;))) Profesionalai neišgydo, nes nepagydoma, o bendrija išgydys ;)))
Vienintelis būdas nuo to atsiriboti, tai išlaikyti fizinį atstumą. Negirdi ir nesvarbu. Daugiabuty praktiškai neįmanoma. Nuosavam name - kaip pasiseks loterijoj. Nepirkit NT lūšnynuose, kur daug asocialų.
@vikutė Jei svecia lankosi gal ne lesbietes, riboto protelio stervute pagal tavo menkaverti proteli merginu bendrabucius turime vadinti lesbiu namais? o jei bedrike gyvena panos po keturias vienam kambaryje ar baxurai keturi viename kambaryje tai jie gejai ir lesbietes jei tu nesugebi gyvent ir pavydi kad jos maista uzsisakineja tai savo tulzi pasilaikyk sau smara.
Tegul nuomotojai susivokia,kad užstatas už du mėn.nuomininkui yra "kosmosas".Ar negana už vieną mėn?Nuomos kainos nenormalios.Nejaugi nėra instancijų,kurios kainas sureguliuotų.Nuomininkai ne tik sumoka mokesčius už butą,bet ir išlaiko nuomotojas.Praktiškai jie gauna atlyginimą "juodais"
@Jurate Tai jug gyvename kapitalistiniame pasaulyje, "geroves valstybeje".
Kuuuuuur ten lygintis buvusiai supuvusiai santvarkai, kur visi turejo butus ir mokesciu JOKIU nebuvo.
@Jurate Nenori nesinuomok. Arba pati imk paskolą iš banko ir nuomos naujo statymo butą su mėnesio depozitu juk pagal tave taip lengva. Arba išvis depozito gali neimti
@Jurate Miela Jurate, pagal jus iseina, kad nuomotojas tiesiog pasiima bet koki jam patikusi buta veltui, i ji ileidzia nuomininka uz kosmine kaina ir is to dar gauna nemazai pelno, nes mokesciu juk nemoka. Tai jus darykite lygiai ta pati: pasiimikte bet kokiam mieste esanti buta, uzsirasykite ji savo vardu ir nuomokite uz didele suma pinigu. Kur problemos?
@Jurate Nepatinka nesinuomok. Kai pasimsi paskolą iš banko ir nusipirkau savo galėsi depozito išvis neimti
@Nuomotojas Sedek ir tilek gopsus is.gama.
@Jurate Cia visiems tulzies liejikams kai kaume zalekalnyje per visa 12 butu nama ir uzstata atnesa lagaminelyje grynais 200 stuku tai patarimas jums jei jus tokie protingi tai kokio by.bio jus emet paskolas ir darbar cia verkiat reikejo grynais pirkt proto guzai. As pasiemiau paskola kadangi dabar man pigiau nuomuotis bet labai protingas buvau imiau paskola tai dabar liesiu tulzi, prisikta.kelniai verkit savo kaimynam ne komentaruose.
Raktas ant rakto raktas po raktu
Raktas ant rakto raktas po raktu
@Jurate Sutinku tik is esmes jei butas grazus modernus valio kaina kosmine bet ar tu ji nuomuosiesi aisku kad ne, bet kai uz 12kv. alkoholiku landyne praso protu nesovokiamu kainos tai...arba jei butas vapse pagal isvaizda vertas maksimum 200e. O proso 400e. man tai tik juokas ima nes lietuviai yra gopsus skrudzai.
Sutartis veikia tik teoriškai. Kai reiks praktiškai išvaryti kokį piktybiškai nusiteikųsį nuomininką ar bobą su vaikais visos tos institucijos bus bejėgės.
karbolandsbergija...

Aktualu...
Rekomendacija (video): „Скандал в ЕС. В@кцину Астра-зенка запретили. Что творят с европейскими городами толерантные мэры“ (Екатерина Коваленко)

@.... Rekomenduoju pys.t nx.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų