tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Protherm „Tiger Condens“ katilai
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Efektyvus patalpų šildymas ir buitinio karšto vandens poreikio užtikrinimas – privalumas kiekvienam namui ar butui. Deja, žmonės lygindami tik dujinių katilų kainas, bet nepasidomėję, neįsigilinę į įrenginių techninius parametrus ar jų veikimo principą, neretai patiria diskomfortą ir lieka nusivylę turimu dujiniu katilu.

6

Efektyvus patalpų šildymas ir buitinio karšto vandens poreikio užtikrinimas – privalumas kiekvienam namui ar butui. Deja, žmonės lygindami tik dujinių katilų kainas, bet nepasidomėję, neįsigilinę į įrenginių techninius parametrus ar jų veikimo principą, neretai patiria diskomfortą ir lieka nusivylę turimu dujiniu katilu.

REKLAMA
REKLAMA

Didžiausi nepatogumai su kuriais susiduria klientai nepasidomėję perkamu dujiniu katilu yra netolygi paduodama karšto vandens temperatūra ar net jo stygius esant didesniam jo poreikiui.

REKLAMA

Norint nesusidurti su šiais nepatogumais, prieš įsirengiant naują namą ar atnaujinant turimo būsto šildymo sistemą, verta pasitarti su specialistais, koks įrenginys užtikrintų tiek šilumos komfortą jūsų gyvenamoje erdvėje, tiek naudojant karštą vandenį, pavyzdžiui, vienu metu prausiantis duše ir plaunant indus virtuvėje.

Šildymo įrangos ir dujinių katilų klausimais konsultuojantis „Celsis“ atstovas Paulius Liobikas dalijasi savo įžvalgomis, kaip išvengti neatsakingų sprendimų ir pasirinkti geriausią įrenginį karšto vandens šildymui.

REKLAMA

Papasakokite, ko griebtis susidūrus namuose su vandens šildymo problema?

Visų pirma, mes stengiamės išsiaiškinti kiek įmanoma detaliau, kokio dydžio patalpos bus šildomos, koks patalpų energetinis efektyvumas, kiek vietos gali būti skirta dujinio katilo įrengimui ir, žinoma, kiek žmonių naudosis būsimo įrenginio ruošiamu karštu vandeniu.

REKLAMA
REKLAMA

Dažniausiai turint visą informaciją ir sprendžiant nepakankamą karšto vandens paruošimo problemą ir žmogui apsisprendus įsigyti tikrai patikimą dujinį katilą, mes siūlome Protherm firmos „Tiger Condens“ katilą su integruota 42 l vandens talpykla. Būtent šis katilas su specialia patentuota IsoDyn3 karšto vandens greito ruošimo technologija, užtikrina pilną komfortą, vienu metu vartojant karštą vandenį keliose gyvenamo būsto patalpose. O jei mėgstate atsipalaiduoti karštoje vonioje, šis katilas per itin trumpą laiką (10min.), gali paruošti net 200 l. karšto vandens.

REKLAMA

„Tiger Condens“ katilas tiekia 18.5 l/min. pastovios temperatūros karštą vandenį, o tai yra vienas iš didžiausių parametrų tarp visų dujinių katilų su integruota vandens talpa.

Kalbant plačiau apie katilus, turinčius integruotą vandens talpyklą. Kokiais dar privalumais jie pasižymi?

Įprastai žmonės, kurie iki šiol naudojo katilus, šildančius vandenį momentiškai, labai greitai supranta integruotos vandens talpyklos naudą. Tokia įrenginio ypatybė leidžia išvengti temperatūrinių šuolių bei diskomforto, kai vienas šeimos narys prausiasi po dušu, o kitas nori virtuvėje plauti indus.

REKLAMA

Ką rekomenduotumėte žmonėms, kurie ieško efektyvaus patalpų ir vandens šildymo įrenginio tiek butui, tiek nuosavam namui?

Ten, kur gyvenama pastoviai, dažniausiai žmonės ieško optimaliausio šildymo būdo. Jei šalia gyvenamosios vietos yra atvestos dujos, tai mažiausiai investicijų reikalausiantis įrenginys bus dujinis katilas, kuris kartu ir užtikrins minėtus poreikius. Ir kas labai aktualu esant šių dienų iššūkiams, visi „Protherm“ gaminami dujiniai katilai atitinka A energetinę klasę.

REKLAMA
REKLAMA

Siekiant įsigyti vandens katilą reikia nemenkų pradinių investicijų. Visgi išlieka nežinia, ar tikrai įrenginys bus taupus. Taigi, koks veiksnys sąlygoja vandens katilų ekonomiškumą?

„Tiger Condens“ katilas ruošia vandenį tik tada, kada reikia ir tiek, kiek reikia, nes turi programą, kuri automatiškai seka žmogaus vandens vartojimo įpročius. Pagal asmens vandens suvartojimą, dujinis kondensacinis katilas užsiprogramuoja taip, kad įrenginys būtų pasiruošęs šildyti tik tada, kai to reikia. Tokiu būdu yra taupoma energija, nes vanduo nebūna šildomas be reikalo.

REKLAMA

Toliau kyla klausimas, kaip prižiūrėti katilą, jog efektyviu vandens šildymu galima būtų džiaugtis ne vienerius metus?

Jeigu jūs prižiūrėsite dujinį katilą, tai įrenginys tarnaus ilgai ir patikimai. Turim pasidžiaugti, kad paskutiniu metu klientai jau net nekelia klausimo, ar reikės profilaktinio aptarnavimo. Jie jau žino, kad yra įsirengę sistema, kurią reikės prižiūrėti ir nuo kurios darbo priklauso ramybė ir komfortas namuose . Tad atsakant trumpai – profilaktinė priežiūra būtina, norint išlaikyti katilo ilgaamžiškumą.

REKLAMA

Koks yra geriausias laikas profilaktinei apžiūrai?

Geriausias profilaktinių apžiūrų laikas yra tada, kai žmogus pats planuoja savo darbus, pavyzdžiui, prieš šildymo sezoną. Iš tikrųjų yra patartina ir po šildymo sezono atlikti profilaktiką. Šios paslaugos kainos gali labai svyruoti nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar aptarnaujančios įmonės, todėl profilaktinei apžiūrai reikėtų skirti mažiausiai bent 100 Eurų.

REKLAMA
REKLAMA

Labai svarbu paminėti, jog įsibėgėjus šildymo sezonui, meistrai natūraliai būna labai apkrauti darbu įrenginėjant naujas katilines, todėl gali kilti nepatogumų kai iškyla problemų su jau veikiančiomis sistemomis ir pagalbos reikia dabar ir čia.

Kaip sakoma liaudyje – geriausia roges ruošti vasarą ir prasidėjus šildymo sezonui gyventi be rūpesčių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų