Nausėda: tarp kandidatų į Lietuvos banko vadovus – Krėpšta

Šį pavasarį baigiantis Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininko Vito Vasiliausko kadencijai, prezidentas Gitanas Nausėda teigia jau ieškantis naujo LB vadovo.

Šalies vadovas interviu „Verslo žinioms“ sakė, kad vienu iš kandidatų galėtų būti jo vyriausiasis patarėjas ekonominiais klausimais Simonas Krėpšta.

„Jis pagal savo kompetenciją, pagal savo darbštumą, talentą, gebėjimą aprėpti labai plačius klausimus, taip pat įvertinus jo buvusią karjerą LB, irgi galėtų būti vienu iš rimtų kandidatų“, –  G. Nausėdą cituoja portalas vz.lt. 

Pasak prezidento, dabar yra pats paieškų įkarštis, norima, kad kandidatas būtų geriausias, dėl to renkamasi iš kelių kandidatų. 

36-erių S. Krėpšta iki Prezidentūros dirbo LB Finansinio stabilumo departamento direktoriumi, o iš viso centriniame banke jis praleido daugiau nei dešimtmetį.

Antroji penkerių metų V. Vasiliausko kadencija baigiasi balandį. Jis centriniam šalies bankui vadovauja nuo 2011-ųjų balandžio.

LB valdybos pirmininką prezidento teikimu skiria Seimas. Centrinio banko valdybos pirmininko kadencijų skaičius neribotas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų