naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį Palangoje pradėjo veikti, kaip teigiama, didžiausias apžvalgos ratas Baltijos šalyse. Tačiau, kaip netruko įsitikinti gyventojai, tuo pačiu – ir bene brangiausias.

Pirmadienį Palangoje pradėjo veikti, kaip teigiama, didžiausias apžvalgos ratas Baltijos šalyse. Tačiau, kaip netruko įsitikinti gyventojai, tuo pačiu – ir bene brangiausias.

REKLAMA

Ratas buvo pagamintas dar praeitais metais, o dabar yra nuomojamas iš vienos Nyderlandų įmonės.

Anot „Rota fortuna“ direktoriaus Dainiaus Drungilo, tai – moderniausias kada nors Lietuvoje buvęs apžvalgos ratas, kurio aukštis – daugiau nei 40 metrų, o juo naudotis gali iki 160 žmonių.

Vis dėlto modernumas kainos neatperka – žmonės piktinasi, kad už 10 minučių rate teks mokėti 10 eurų asmeniui.

Netrukus socialiniuose tinklų lankytojai ėmė gausiai komentuoti pasirodžiusią žinią apie naują atrakciją kurorte.

„10 eurų žmogui, tai šeimai išeitų 30–40 eurų, o jei šeima didesnė, tada geriau atrakcionų parką pasirinkti. Truputį per stipriai čia užlenkė su kaina“, – piktinasi internautai.

REKLAMA

Pasak „Facebook“ komentatorių, kaina didesnė nei Hamburge, Paryžiuje, Barselonoje ar Anglijoje: „Brangiau, negu Anglijoj. Well done, Lithuania (Puiku, Lietuva, – red. past.)“.

REKLAMA

Tiesa, panašiems pastebėjimams buvo ir gana šmaikščių atsakymų: „Labai prašau, likite Anglijoje, Lietuvoje mums jūsų netrūksta“.

Dar kitas internautas įsitikinęs, kad Palangoje vaizdai gražesni nei Londone:

„Na Londone bilietėlis žmogui kainuoja tiek kiek pas mus visai šeimai tik ten ilgiau sukasi. Juolab gi ne kasdien čia lankysitės. Ir vaizdas bent jau man mūsų pajūrio daug gražesnis, nei stebėti modernius pastatus.“

Tačiau ar iš tikrųjų visur pigiau nei Palangoje? Pavyzdžiui, žymioji „Londono akis“, esanti pačiame Londono centre, yra daugiau nei tris kart aukštesnė ir sutalpina 800 žmonių.

REKLAMA

Perkant bilietus gyvai, Londono apžvalgos ratas svarus perskaičiavus į eurus asmeniui kainuoja apie 42 eurus, perkant internetu – 35 eurus, tačiau pramoga trunka triskart ilgiau. 10 minučių „Londono akyje“ atitinkamai kainuotų apie 14 arba 11 eurų.

Palangos apžvalgos ratas buvo pristatytas vakar surengtoje spaudos konferencijoje. Anot D. Drungilo, kiekviena kabina, dar vadinama gondola, talpina iki šešių asmenų.

Žiemos metu apžvalgos rato kabinos bus šildomos, vasarą – kondicionuojamos. Jose įdiegta garso sistema, o pats ratas švies skirtingomis spalvomis.

REKLAMA
REKLAMA

Jis pasakojo, kad per maždaug dešimt minučių apsukami trys ratai. Kadangi pramoga veiks ištisus metus, iš iš paukščio skrydžio bus galima pamatyti visą Palangą įvairiais metų laikais.

D. Drungilo teigimu, esant stipriam, per 20 m/s vėjui dėl saugumo ratas nedirbs. Apžvalgos ratas taip pat pritaikytas naudotis ir neįgaliesiems asmenims su vežimėliais. Vaikus iki 12 metų privalės lydėti suaugusieji.

Lietuviškam godumui nėra ribų...
Ta Palanga visai išprotėjusi.. tokiame sunkmetyje draskosi su tokiomis kainomis..
Cia gi Lietuva kainos is kosmoso sugalvotos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų