„Narvesen“ parduotuvėse bei „Lietuvos spaudos“ kioskuose bus galima įsigyti bitkoinų

„Narvesen“ parduotuvėse bei „Lietuvos spaudos“ kioskuose pradedama prekiauti Bitcoin kuponais, kuriuos internetu galima iškeisti į vieną populiariausių kriptovaliutų – bitkoinus.

Prekiauti kuponais „Narvesen“ parduotuvėse bei „Lietuvos spaudos“ kioskuose pasirinkta dėl plataus šių parduotuvių tinklo, jų palankaus požiūrio į kriptovaliutas, tinkamos pirkėjų tikslinės auditorijos bei galimybės greitai įsigyti kuponus, teigiama Bitcoin kuponus sukūrusio startuolio „Rebiton“ pranešime.

„Visų pirma, šiuo projektu siekiame supaprastinti galimybę įsigyti kriptovaliutos – net ir tiems, kurie niekada jos nepirko. Nors vis dar nemažai spekuliacijų šios virtualios valiutos atžvilgiu, jau dabar matoma, kad ji bus neatsiejama tiek pasaulio finansų, tiek internetinės prekybos dalis“, – pranešime sakė „Rebiton“ atstovas Raimundas Asauskas.

Pasak „Narvesen“ ir „Lietuvos spaudą“ valdančios įmonės „Reitan Convenience Lithuania“ vadovo Viginto Bartaševičiaus, bitkoinų kuponų prekyba siekiama atliepti jaunesnės auditorijos poreikius.

Tam, kad „Rebiton“ kupone esančius eurus galima būtų iškeisti į bitkoinus, nereikalaujama asmens tapatybės ar kitų dokumentų. Užtenka nurodytoje interneto svetainėje pateikti el. pašto adresą ir savo kriptovaliutų piniginės bitkoinų adresą, į kurį bus pervesta kriptovaliuta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų