Ūkio ministerija skyrė finansavimą 66 mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) projektams įgyvendinti.

5,86 mln. litai skirti iš 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Idėja LT“.

Taip siekiama paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones kurti inovatyvius produktus ir technologijas. Pagal minėtą priemonę finansuojamos su inovatyvių produktų ir technologijų sukūrimu susijusių techninių galimybių studijų parengimas.

Šios studijos skirtos išnagrinėti, ar apskritai įmanoma ir kokiose srityse galima pritaikyti įmonių vykdomų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklų rezultatus, kokiems produktams galima pritaikyti tuos MTTP rezultatus, kokių ir kada reikia investicijų įdiegiant juos į gamybą ir į kokias rinkas ar rinkų nišas tuos inovatyvius produktus orientuoti.

Finansinė parama skirta J. Gecevičiaus mokslinių paslaugų firmos „GTV“, bendrovėms „EMP recycling“, „Precizika metrology“, „Altechna“, „Optida“, „Baltic orthoservice“, „Medelkom“, „Mogemas“, „Labtarna“, „Kemek engineering“, „Saulės energija“, „Associates“, „Biok“, „Ekosistema“, „Selteka“, „Eneka“, „Biocentras“, „Jubana“ ir kitų įmonių projektams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų