Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kodėl apie pensijų skirtumus neinformuojat, senjorai nurašyti ar kaip
Apie mūsų pensijų skirtumus net nedrįsta rašyti
Kodėl Seimo nariams atligininai kylą kas per ...
Įdomu kur tie surinkti pinigai dingsta juk mokyklas uždarinėja, darželius rajonuose irgi uždarė, autobusus nuiminėja i rajonus dabar ėmėsi medicinos, einame ne i priekį o atgal
@Rasa Trys milijardai eurų, iš biudžeto - dingę be žinios.
žiūriu visi pamiršo, ka seime pasidare, ogi algas kartais pasikele nuo kitu metu, tai kainos pas mus tik kils pas juos kartais algos dydes kitais metais 141 kiauliai
kainos didesnes, o ne beveik tokios pačios. Alga tai mažiauisa
Kaip vadinasi ta riba tarp minimumo ir vidutinio atlyginimo ? Jei darbuotojas uždirba keliais pinigais daugiau negu minimumas , tai pagal valdininkus čia jau vidutinis atlyginimas ar kaip? Įdomu būtų sužinoti kiek tokių kurie uždirba tą minimumą iki vidutinio atlyginimo ribos .
@Rita Uz minimumus provincijoj galima gerai gyventi .Jei seima turi busta ir uzdirba minimuma tai ne visisugeba isleisti tu pinigu .Minimumas jau kosminis .
@ggg7 nebesvaik su nesamonem, dydmiestis ar provincija elektra, maisto kainos yos pacios, komunaliniai mokesciai dydesni, cia apie vandens tiekima, nes zmoniu kiekia sumazejo siurbliai sukasi neefektyviai, neisnaudoja savo padavimo galimybiu, o elektra eina, todel ir didina kaina is kart paaiskinu. Nu ir kas telieka busto kaina. Bet kaip saket jei turi kur gyventi tai kokia problema is minimalkes ir vilniui gyventi? gi kainos tos pacios maisto, o kam daugiau jum tie pinigai, parejei namo per langa paziurejai ir vel i darba jei bute vilniuje, o provincijoj kaip sakot daznas name gyvena, nes daugiabuciu niekas nestato, reikia ir apsipjauti ir apsitvarkyti ir iki dydesnio miesto pavaziuoti, nes provincijose viskas naikinama darbu nera ir nyksta
@ggg7 Iš kur gavai tą būstą, uždirbant minimumą?
Koks skirtumas kur ta alga ar minimali ar vidutinė, viskas globalistinių konglemeratų taip sutvarkyta, kad iš tavęs traukti ir traukti pinigus bei kraują kiekvieną dieną, jei nesi iš tų klanų šeimų ar elito atstovas visą gyvenimą ir vargsi!!!!
@Bratva Nesapaliok nesamoniu .
Del tu globalistu magnatu is dalies sutinku ,bet daugiausia darbdaviu Lietuvoje smulkus verslas kuris vos juda ypac provincijoj .
Pats turiu smulku versla dar laikausi normaliai ,bet daug pazystamu smulkiu verslininku bankrutuoja ir eina dirbti pas tavo vadinamus globalistus uz 700-800 e ....nes versle nedaug daugiau uzdirba ..bet darbo ,nervu daug ,naxren sako mums to reikia .zinau ka sakau .
Zmones kure verslus pries 20-30 metu ,dirbo daug be iseiginiu ,atostogu ,sukure kazkiek darbo vietu ir dabar del neadekvaciai iskylusiu algu bankrutuoja .
Pasikartosiu ..bent 70 proc. darbo vietu sukuria smulkus verslas ir jo greit beveik nebus ,o tada galesi sapaliot apie globalistus ,magnatus ir ttt.
@ggg7 Tu biški matosi kvailiukas esi, nes paskaičiau tavo visus kiek čia prirašęs esi komentarų. Tai net norėtųsi užblokuot tokį kvailį kad jis daugiau čia įkryriai nerašynėtų savo šitų nesąmonių. Parašei kad tau alga per didelę reikia mokėt nu ir gerai užtenka, niekam neįdomu mum įdomu kad algos būtų keliamos o tu turi savo nuomonę ir ją išreikšk kaip adekvatus komentatorius o ne įkirus kvailys
@Justinas Sakai as kvailiukas ?
O man atrodo ,kad tu esi kvailiukas .
Nori ,kad jums algos butu keliamos ?Ir as moriu ,kad mano pelnas butu didesnis ,noreciau ,kad mano prekes-paslaugos butu konkurencingos ,bet deje be proto pakelus algas tai NEIMANOMA .
100 KARTU ,o gal daugiau rasiau ,kad del neadekvaciu algu i Lietuva niekas neinvestuoja ,kad prekes lietuviskos jau nekonkurencingos ,kad Lietuva eksporto valstybe ,o tu nori ,kad tavo alga dar kiltu .?Pasvajok .
100 KARTU rasiau ,kad per paskutinis 7-8 metus algos padidejo 100 proc. ,o to NEGALEJO buti ,kaip tuo metu kainos didejo tik apie 50 proc.
As viska ka rasau remiuosi tik FAKTAIS ,o tu is lempos nori ,kad tavo alga kiltu .Pasaka baigesi ,ir algos turi sumazeti iki realiu ,nes bus blogai su eksportu .
Jei ka man rasysi rasyk faktais .//
@ggg7 Ką tu rašai nėra taip, tai ne be proto pakelta alga o alga atitinkanti būtinus žmogaus poreikius, kad jis galėtų susimokėt už savo būstą, pavalgytų, dantis tvarkytusi, dar kažką apsirengtų... o tam šiuo metu ir reikia apie 800 eurų į rankas. Jeigu tu sau tiek negali leist mokėt darbuotojui tai uždaryk savo verslą!
@Justinas Ačiū, labai teisingai pasakyta. Šiaulių darbdaviai mato tik save, bet nemato jam dirbančio žmogaus.
@ggg7 Ne krw, kaip,"šefas" taip paskutinis ubagas, jis neturi iš ko mokėt algos, jam nelieka maišo pinigų , nafik užsidaryk ir neknisk čia proto, kas nori randa iš ko mokėt ir darbuotojų turi.
Tas garsusis komentatorius ggg7 pasakys? Kad dar per daug uždirbam?
@O ką dabar Aisku per daug .
Lietuvoje ir algos ir pragyvenimo lygis zymiai aukstesnis negu Latvijoj ,Lenkijoj .
Ka rasau jau metus greit pamatysi ar per daug uzdirbat ?Kada niekas i Lietuva jau neinvestuoja ,o investave anksciau su laiku iskels gamyba del neadekvaciai iskylusiu algu tada pamatysi ,kad as buvau teisus .
@ggg7 Nebesvaik zmogeli
@Zmogelis Kada teks maisto ieskot prie konteinerio tada svaigsi tu .
@ggg7 Sofas riteri maziau telika spoksuok
@O ką dabar Kad jis Landsbirbinis , tai is jo kažko sulaukt i mūsų dirbančiųjų pusę neverta, čia kai per "gripą" buvo toks MPP, maradiejus parsidavęs tai ir šitas tas pats sudmalys, mes liejam tulžį, o tas smukcius megaujasi.
Mūsų Lietuvos antstolininkai negali dirbti Lietuvoje,nes nuo uzdirbtos algos nuskaito 30-50 %.Arba turi dirbt nelegaliai arba išvaziuot iš Lietuvos,vietoj mūsų tikrų Lietuvių įdarbina iš treciūjų salių ... Žiauru !
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų