„Microsoft“ pirks bendrovę – tam skirs beveik 20 mlrd. dolerių

„Microsoft“ už įsigys dirbtinio intelekto ir debesų kompiuterijos bendrovę „Nuance Communications“ 19,7 mlrd. JAV dolerių, pirmadienį paskelbė technologijų milžinė.

„Nuance Communications“ technologijos yra plačiai naudojama medicininės informacijos registravimui ir šiuo metu naudojama daugiau nei trijuose ketvirtadaliuose JAV ligoninių, sakoma „Microsoft“ pranešime spaudai. 

Sandorio metu bus atsiskaityta grynaisiais, o sandorio suma apims ir grynąją „Nuance Communications“ skolą.

Tai bus antras pagal svarbą „Microsoft“ įsigijimas po to, kai bendrovė 2016 metais už 27 mlrd. JAV dolerių įsigijo „LinkedIn“.

Kaip ir kitų technologijų milžinių, „Microsoft“ paklausos buvo labai paklausios COVID-19 pandemijos metu.

Bendrovės pajamos pastarąjį ketvirtį šoktelėjo 33 proc. iki 15,5 mlrd. JAV dolerių, išaugus debesų kompiuterijos ir asmeninių kompiuterių, įskaitant „Xbox“ vaizdo žaidimus, paklausai.

Jungtinėse Valstijose „Nuance Communications“ technologijas šiuo metu naudoja daugiau nei 55 proc. gydytojų ir 75 proc. radiologų. 

„Microsoft“ teigimu, sandoris padvigubins jos potencialią sveikatos priežiūros rinkos dalį iki beveik 500 mlrd. JAV dolerių.

„Dirbtinis intelektas (DI) yra svarbiausias technologijų prioritetas, o sveikatos priežiūra yra pati skubiausia DI taikymo sritis“, – pareiškė „Microsoft“ vadovas Satya Nadella.

„Kartu su savo partnerių ekosistema pasiūlysime pažangius dirbtinio intelekto sprendimus profesionalams, kad padėtume jiems geriau priimti sprendimus ir sukurti prasmingesnius ryšius, nes paspartinsime „Microsoft Cloud for Healthcare“ ir „Nuance“ augimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų