Mergina įsiuto: noriu atostogauti viena, bet tenka mokėti už du

Poilsis, kurį sau gali leisti poros, vieniems nusprendusiems keliauti žmonėms gali tapti neįkandama prabanga. Taip tikina viena į tv3.lt besikreipusi vilnietė, kurią papiktino kelionių organizatorių kainodara – konkrečiai, didesnės kelialapių kainos vienišiems keliautojams.

40

Saulės išsiilgusi vilnietė Kristina, neseniai nusprendusi paieškoti paskutinės minutės kelialapių į Egiptą, nustėro pamačiusi, kaip gali skirtis pastarųjų kainos keliaujant vienai arba su draugu.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milijardierių pamėgtos atostogų vietos

„Suprantu, kad perkant kelialapį iš agentūros, ypač didelę jo dalį sudaro viešbučio kaštai. Ir logiška, kad, pavyzdžiui, viešbučiui didelio skirtumo, tvarkyti kambarį, kuriame gyvena du žmonės arba vienas, nėra. Tačiau kainų skirtumai vis tiek glumina, tektų mokėti kone kaip už du žmones, nors poilsiaučiau viena.

Pavyzdžiui, teko matyti savaitės trukmės kelialapį, kurio kaina dviem žmonėms atsieina apie tūkstantį eurų, arba apie penkis šimtus eurų žmogui. Bet jeigu jį pirktų vienas žmogus, kaina jau būtų kone 900 eurų“, – pastebi vilnietė.

Ji priduria, kad tokie kainų skirtumai kvepia diskriminacija: esą ne visi žmonės turi su kuo atostogauti, o kai kada ir turintieji nori pailsėti vieni.

„Bet tada tai gaunasi neadekvačiai brangu“, – skundžiasi Kristina.

Kalti viešbučiai 

Kalbinti kelionių organizatoriai neslėpė, kad keliaujantieji ne poromis iš ties turėtų plačiau praverti savąsias pinigines.

Kaip tv3.lt patvirtino kelionių organizatoriaus „Novaturas“ viešųjų ryšių ir rinkodaros projektų vadovė Dovilė Zapkutė, kelialapiai poilsiaujantiems po vieną iš tiesų atsieina brangiau. O to priežastis slypi mažoje vienviečių viešbučio kambarių pasiūloje.

„Poilsinėse kryptyse viešbučiai dažnu atveju vienviečių kambarių turi labai mažai arba netgi visai neturi. Tokia praktika susiformavusi, nes dauguma turistų atostogauti vyksta drauge su artimiausiais, šeima ar draugais, todėl atostogaujantys po vieną paprastai yra apgyvendinami dviviečiuose kambariuose.

REKLAMA

Taip, finansine prasme apgyvendinimo kaštai poilsiaujantiems po vieną iš tiesų yra didesni. Kelionių paketuose vienam asmeniui yra įskaičiuojama dviviečio kambario kaina, kai gyvenant dviem asmenims – kambario kaina dalinasi per pusę. Tokiu atveju susitaupo tik bilieto skrydžio kaštai“, – aiškina D. Zapkutė.

Apie paskutinę minutę tenka pamiršti

Panašias brangesnių kelionių vienišiems keliautojams priežastis vardija ir „Kidy Tour“.


Rašyti komentarą...
S
Sutrumpino_vardą
2019-03-30 14:23:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusipelnęs sporto meistras gaisrininkas pulkininkas Čingačgukas.

Sutinku padėti paatostogauti, matyt nežinai, ką dviese galima padaryti po kelis kartus ryte, dieną ir vakare paplūdymyje, baseine, lovoje, lifte ir t.t....
Atsakyti
-1

N
Nusipelnęs sporto meistras pulkininkas Č
2019-03-30 14:19:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sutinku padėti paatostogauti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų