REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Medicinos bankas – pirmasis bankas Lietuvoje, įdiegęs unikalią naujovę – banko mobiliąją piniginę. Jos vartotojai greitai ir patogiai savo išmaniuoju telefonu gali atsiskaityti už paslaugas ar prekes tiesiai iš savo banko sąskaitos – nereikia nei grynųjų pinigų, nei mokėjimo kortelės. Ši inovacija – bendras Medicinos banko ir WoraPay (didžiausias infrastruktūros tiekėjas mobiliosioms piniginėms Baltijos šalyse) partnerystės projektas, sukurtas kartu su pirmaujančia Baltijos šalyse IT įmone UAB „Etronika“.

REKLAMA
REKLAMA

„Medicinos banko mobilioji piniginė suteikia banko klientams galimybę sutaupyti laiko ir pasinaudoti novatoriškais technologijų sprendimais. Džiugu, kad banko klientams galime pasiūlyti naujoves, atitinkančias spartų gyvenimo ritmą,“ – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė. – Jeigu vertinate inovacijas, tačiau dar nesate Medicinos banko klientas, kviečiame nemokamai atsidaryti sąskaitą mūsų banke ir išbandyti mobiliąją piniginę“.

REKLAMA

Naudojant Medicinos banko mobiliąją piniginę šiuo metu jau galima atsiskaityti „Lukoil Baltija“ degalinėse, restoranuose „Take Way“, „Fortas“, „Basilico“, „Apollo“, „LivIn“, „Borsch“, „The room“, o taip pat aukojant SOS vaikų kaimui, Maisto bankui, maltiečiams, portale www.aukok.lt. Sparčiai plečiamas ne tik teikiamos paslaugos vietų skaičius, bet vartotojams, atsiskaičiusiems su mobiliąja pinigine, siūlomos ir įvairios nuolaidos bei akcijos (pvz. restorane „Basilico“, valgant picą ar makaronų patiekalą 15-19 val., suteikiama 50 % nuolaida sąskaitai, degalinėse „Lukoil Baltija“ suteikiama 10 centų nuolaida litrui degalų ir pan.). Daugiau informacijos galima rasti čia.

REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvoje kuriamas WoraPay sprendimas yra itin patogus, kadangi klientas gali atsiskaityti tiesiai iš savo banko sąskaitos, kurią valdo per mobiliąją banko piniginę (mobiliąją aplikaciją). Tokiu būdu iš esmės keičiamas supratimas apie banko sąskaitą, nes dabar ją jau galima panaudoti atsiskaitant prekybos vietose,“ – teigia Aurimas Bakas, WoraPay įkūrėjas ir vadovas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Ilgainiui mobilioji piniginė bus tokia pat populiari kaip ir atsiskaitymai banko kortelėmis. Juk žmonės mobilųjį telefoną prie savęs turi dažniau nei piniginę,“ – sako „Etronika“ direktorius Kęstutis Gardžiulis.

„Medicinos banko veiklos strategijoje didelis dėmesys yra skiriamas modernių technologijų ir naujovių taikymui banko paslaugų sistemoje. Orientuodamasis į klientų poreikius, bankas nuolat investuoja į interaktyvias technologijas, pristatydamas modernius mobiliosios bankininkystės produktus“, – teigia Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė

REKLAMA

2013 metais Medicinos bankas pirmasis Lietuvoje (ir vienas pirmųjų pasaulyje) pasiūlė savo vartotojams mobiliosios bankininkystės programėlę, leidžiančią apmokėti sąskaitą už paslaugas, mobiliuoju telefonu nufotografuojant specialų brūkšninį kodą, pateikiamą paslaugos teikėjo sąskaitoje. Toks apmokėjimo būdas yra greitas, patogus ir nemokamas, kadangi Medicinos banko klientui internetu atliekamos komunalinės įmokos nieko nekainuoja.

Mobiliosios bankininkystės programėlę, kurioje yra integruota ir mobilioji piniginė, galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“, „Android Market“ ir „Windows Store“ elektroninių parduotuvių. Kontaktai:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų