Londone brangs viešasis transportas ir dviračių nuoma

Nuo ateinančių metų Londone smarkiai brangs viešojo transporto paslaugos, patvirtino Didžiosios Britanijos sostinės meras Borisas Džonsonas (Boris Johnson), kuriuo remiasi šalies spauda.

Metropoliteno ir autobusų bilietai ateinančiais metais padidės daugiau už šiuo metu šalyje fiksuojamą infliaciją. Pasak B. Džonsono, bilietų kainos nuo 2013 metų sausio 2 d, augs vidutiniškai 4,2 proc.

Meras pabrėžė, kad viešasis transportas būtų pabrangęs dar labiau, jei jam nebūtų pavykę užsitikrinti papildomo 96 mln. svarų sterlingų vertės finansavimo.

Londone viešojo transporto bilietų kainos kasmet koreguojamos atsižvelgiant į liepos mėnesio infliaciją, kuri šiais metais siekė 1 proc.

B. Džonsonas taip pat pranešė, kad vadinamųjų „Boriso dviračių“ nuomos kaina padvigubės. Dviratį išsinuomoti visai dienai kainuos nebe vieną, o 2 svarus sterlingų. Savaitinė nuoma pabrangs nuo 5 iki 10 svarų sterlingų, o metinė – nuo 45 iki 90 svarų sterlingų. Tačiau baudų dydis vėluojant grąžinti dviratį, jo negrąžinus ar sugadinus jį nesikeis.

„Metų pabaigoje aš paskelbiu apie papildomas investicijas į transporto sistemą, kuri leis užtikrinti galimybę londoniečiams keliauti greičiau, dažniau ir patikimiau, kas yra labai svarbu mūsų miesto plėtrai, – sakė Londono meras. – Džiaugiuosi, kad man pavyko užsitikrinti beveik 100 mln. svarų sterlingų finansavimą, kuris padės išlaikyti bilietų kainas kaip galima mažesnes“.


Rašyti komentarą...
M
Mindaugas
2012-11-09 19:35:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didele cia naujiena tuoj pirksiu baika ir tegul eina velniop su savo nesveikom kainom nera logikos tam transporte londone traukinio bilietai i kita miesta kainuoja daugiau negu lektuvo bilietai i kitas salis :/
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų