REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos oro uostų (LTOU) naujai paskirtos valdybos pirmininku tapo Gediminas Almantas.

Lietuvos oro uostų (LTOU) naujai paskirtos valdybos pirmininku tapo Gediminas Almantas.

REKLAMA

„Naujos kadencijos valdyba išsiskiria tarptautinės plėtros, aviacijos, infrastruktūros projektų valdymo ir skaitmenizavimo kompetencijomis. Šių kompetencijų derinys tiksliai atliepia šios kadencijos strateginius uždavinius“, – išplatintame pranešime cituojamas G. Almantas.

Pasak jo, kadencijos metu bendrovės valdyba susitelks į Vilniaus oro uosto infrastruktūros kokybinę ir estetinę transformaciją, „airport city“ koncepcijos vystymą, Lietuvos pasiekiamumo didinimą bei gerąsias darnumo, aplinkosaugos, socialinio tvarumo ir valdysenos praktikas.

Aviacijos teisės srities išsilavinimą turintis G. Almantas yra buvęs LTOU vadovu. Taip pat dirbo patarėju darnumo klausimais Kopenhagos oro uostuose, ėjo Tarptautinės oro uostų asociacijos Briuselyje valdybos nario pareigas. Taip pat naujasis valdybos pirmininkas yra dirbęs įvairių įmonių, tokių kaip EPSO-G, „Oro Navigacija“, Lietuvos Raudonasis Kryžius, valdybose, rašoma pranešime.

LTOU valdyboje, kurios kadencija trunka 4 metus, kartu su G. Almantu dirba šiemet nepriklausomų narių atranką laimėję Eglė Čiužaitė, Tadas Arvydas Vizgirda ir Danas Strombergas. Į naujos kadencijos valdybą artimiausiu metu taip pat bus deleguojamas valstybės tarnautojas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų