Netrukus prasidės masinis bulviakasis. Tada ir skaičiuosime, kiek bulvių prikasta, kiek bus supilta į saugyklas, ar sočiai valgysime, ar įpirksime. Žemdirbiai pranašauja, kad bulvės bus brangios dėl dviejų priežasčių. Viena, bulves supūdė liūtys, kita, bulvės bus išvežtos į Rusiją.

Rusai perka ne bet kokias bulves, o tik geros kokybės. Ir moka daugiau nei prekybos tinklai. sxc.hu nuotr.

„Lietuviai lengvai galėtų aprūpinti prekybos centrus savo užaugintomis bulvėmis, nereikėtų miestiečiams pirkti nei olandiškų, nei afrikietiškų, bulvės būtų pigesnės ir geresnės kokybės, tačiau nėra tokios valstybės politikos“, – įsitikinę bulves auginantys žemdirbiai, rašo „Respublika“.

Anot vienintelio Suvalkijoje specializuoto bulvininkystės ūkio „Šaka“, veikiančio Šakių r. Kudirkos Naumiestyje, vadovo Juozo Pukelio, rimti lietuviškų bulvių valgytojų konkurentai yra rusai. Jie perka ne bet kokias bulves, o tik geros kokybės. Ir moka daugiau nei prekybos tinklai.

„Kokia jų kaina bus prekybos centruose, ne nuo mūsų priklauso. Prekybininkai kainas užkelia vos ne dvigubai. Iš savo sandėlių bulves kol kas parduodame po 0,5 lito“, – sakė UAB „Šaka“ vadovas.


Rašyti komentarą...
q
qesa
2011-09-17 22:19:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
savas vezam i Rusija, op tys valgom lenkiskas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų