kaina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaina“.

Vidutinė saulės modulių kaina – mažesnė nei prieš metus

Vidutinė 1 kW saulės modulių kaina rinkoje šiuo metu yra 220 eurai, arba 53 proc. mažesnė nei pernai tuo pačiu metu, kai ji siekė 468 eurus. Tai rodo Lietuvos energetikos agentūros (LEA) šių metų antrąjį ketvirtį atliktas rinkos tyrimas. Pasak LEA, apklausus daugiau kaip 30 saulės moduliais prekiaujančių ir saulės elektrines įrengiančių įmonių, nustatyta, kad šių metų gegužę vidutinė 1 kW galios saulės modulių kaina buvo 19 proc.
2024-06-22

Cepelinų kaina „Maximoje“ paliko be žado: „To dar turbūt nesu matęs“

Lietuviškais patiekalais pasilepinti panoręs kaunietis „Maxima“ parduotuvėje nustėro – etiketėje nurodyta, kad du virtų tarkuotų bulvių cepelinai su mėsos įdaru ir padažu kainuoja beveik 20 eurų. „Nu tokio kainos ir kiekio santykio dar turbūt nesu matęs.
111 2024-06-19

Pritrūkę pinigų lombarde užstato telefonus, neša kates ar net soliarumus: įspėja apie konfiskavimą ir mokesčius

Kai prispaudžia mokesčiai ar skolos, o pinigų nėra, vienas iš būdų surinkti reikiamą sumą yra daiktų užstatymas lombarde. Vieni iš jų priima tik tauriuosius metalus ir brangakmenis, o kitur galima nešti kone viską, kas turi kokią nors vertę. Paprastai, anot šio verslo atstovų, daiktas užstatomas mėnesiui – po to jį reikia atsiimti grąžinant gautus pinigus ir sumokant palūkanas arba prasitęsti sutartį. O po 2 mėnesių daiktas būna konfiskuojamas.
2024-06-18

Pasakė, kaip papuošti laidotuvių salę mirus žmogui: kiti to nežino

Praradę artimąjį žmonės dažnai stengiasi sukurti kuo jautresnį ir gražesnį atsisveikinimą, kurio metu kiekvienas prisimintų laiką, praleistą kartu su velioniu. Prienų floristė Rita Naujalienė pabrėžia, koks svarbus tam yra profesionalus šarvojimo salių dekoras: „Atėjęs į šarvojimo salę atsisveikinti su artimuoju, žmogus iš puošybos turi suprasti, kieno tai laidotuvės,“ – tvirtina ji. Specialistė itin didelę reikšmę skiria žmogaus išlydėjimui: „Mes turime vertinti nugyventą gyvenimą.
84 2024-06-11

Maisto kainos pasaulyje pasiekė 6 mėnesių aukštumas

Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) skaičiuojamas bendras maisto kainų indeksas, balandį, patikslintais duomenimis, siekęs 119,3 punkto, gegužę paaugo 0,9 proc. iki 120,4 punkto, pasiekęs aukščiausią per šešis mėnesius lygį. Organizacijos ataskaitoje nurodoma, kad grūdų kainos pašoko 6,3 proc. ir augo antrą mėnesį iš eilės bei pasiekė aukščiausią per keturis mėnesius lygį, nes padidėjo visų pagrindinių grūdų pasaulinės eksporto kainos, o labiausiai – kviečių kainos.
2024-06-07

Gamtinių dujų kainos gyventojams nuo liepos turėtų nesikeisti

Gamtinių dujų tarifai buitiniams vartotojams antrajam šių metų pusmečiui turėtų nesikeisti – jie liktų tokie pat, kaip balandį–birželį.  Tokias dujų kainas antram pusmečiui ketvirtadienį ketina patvirtinti Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT).  Jei energetikos rinkos reguliuotojas pritars, pirmoji vartotojų grupė – mažiausiai dujų (iki 300 kubinių metrų per metus) suvartojantys gyventojai nuo liepos už dujas ir toliau mokėtų 1,05 euro (su PVM), antroji – besišildantys nam...
2024-05-29

Cukraus mokestis: jį įvedus, gėrimai brangs iki 45 ct – ar pasiteisintų Lietuvoje?

Priklausomybė pasaulyje yra cukrus, didinantis gyventojų antsvorį ir cukrinio diabeto, vėžio bei kitų lėtinių ligų grėsmę.  Dėl to kai kurios šalys įveda cukraus, dar kitaip vadinamą – limonado, mokestį. Pavyzdžiui, Estijoje priėmus Vyriausybės pasiūlytą įstatymą gyventojai dėl cukraus gėrimuose turės papildomai mokėti nuo 15 iki 45 centų už litrą. Apie tokį mokestį buvo kalbėta ir Lietuvoje, bet konkrečių planų kol kas nėra.
241 2024-04-19

Reikalaus sumokėti, net jei neatvyksite ir paslaugos negausite: daugelis daro vieną klaidą

Pasitaiko atvejų, kuomet užsiregistravus pas trenerį, kirpėją ar tatuiruočių meistrą vizitas tiesiog užsimiršta arba dėl kitų priežasčių nepavyksta atvykti sutartu laiku. Tačiau net ir negavus paslaugos gali būti reikalaujama už ją susimokėti. Tik kyla klausimas – ar privaloma? Skaitytoja Saulė (tikras vardas ir pavardė – redakcijai žinomi) tv3.lt portalui papasakojo, kad buvo užsiregistravusi asmeninei treniruotei su trenere ir į ją nenuėjo, nes pamiršo.
2024-03-23

Nenustebkite, jei taksi atsisakys jus vežti ar padidins kainą pamatęs, su kuo važiuojate

Įprastai vairuojantys tėvai savo automobiliuose turi kėdutes vaikams. Vis tik pasitaiko atvejų, kuomet su vaikais tenka keliauti pasitelkiant taksi ar pavežėjų paslaugas. Dėl to gali kilti problemų. Remiantis Kelių eismo taisyklėmis (KET), nėra skirtumo, ar automobilis yra nuosavas, ar keleivius veža įmonė – kėdutės vaikams iki 135 cm ūgio yra privalomos, kitaip grės baudos ir vairuotojo teisių atėmimas.
2024-03-15
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų