• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Iki laukiamiausios šių metų futbolo šventės – 2024 m. Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ – liko vos mėnuo. Pajausti Europos futbolo čempionato dvasią kviečia oficialus čempionato partneris „Lidl“, pristatydamas net 108 žymiausių Europos futbolininkų kortelių kolekciją.

Iki laukiamiausios šių metų futbolo šventės – 2024 m. Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ – liko vos mėnuo. Pajausti Europos futbolo čempionato dvasią kviečia oficialus čempionato partneris „Lidl“, pristatydamas net 108 žymiausių Europos futbolininkų kortelių kolekciją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Artėjančia futbolo švente džiaugsimės ne tik prie televizorių ekranų, bet ir kasdien, po darbų ar per vasaros atostogas išbėgę su kamuoliu į lauką. Tą džiaugsmą, tikimės, sustiprins ir kolekcinės kortelės, kuriose – daugiau nei 100 geriausių futbolininkų atvaizdai iš visos Europos. „Lidl“ – oficialus šiemet Vokietijoje vyksiančio Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ partneris, todėl siekiame, kad kiekvienas pirkėjas maksimaliai pajaustų futbolo dvasią“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

REKLAMA

Daugiau nei 150 metų skaičiuojanti kolekcinių kortelių istorija

Nors futbolas – viena seniausių sporto šakų, impulsą pirmosioms sporto kortelėms davė beisbolas, o jo kortelės atsirado XIX a. pabaigoje. XX a. ketvirtajame dešimtmetyje ant beisbolo kortelių pradėtos spausdinti sportininkų biografijos, o pačios kortelės buvo komplektuojamos kramtomosios gumos pakuotėse.

REKLAMA
REKLAMA

1950 m. amerikiečių bendrovė „Topps Chewing Gum Inc.“ į savo kramtomosios gumos pakuotes pradėjo dėti korteles su televizijos, kino žvaigždėmis, taip pat amerikietiškojo futbolo žaidėjais. Kiek vėliau, 1952 m., įmonė pradėjo gaminti šių dienų kolekcines korteles, kuriose pristatomos sportininkų biografijos, pasiekimai ir kita statistika. Būtent ši bendrovė pagamino ir „UEFA EURO 2024“ kolekcines korteles, kurias gali gauti „Lidl“ pirkėjai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kolekcinės sporto kortelės itin išpopuliarėjo praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje, supratus, kad jos gali tapti itin vertingomis ateityje. Šiuo metu vertingiausia sporto kortele laikoma 1952 m. „Topps“ išleista „New Yorks Yankees“ beisbolininko Mickey Mantle kortelė, kurią 2022 m. rugpjūtį aukcione įsigijo už beveik 13 mln. JAV dolerių.

REKLAMA

Kviečia surinkti visą kolekciją

Kiekvieną kartą apsipirkus bet kurioje „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėje Lietuvoje už 15 Eur ar daugiau, kasoje bus galima nemokamai gauti vieną mėlynos spalvos kortelių pakuotę, kurioje – 3 kortelės su „UEFA EURO 2024“ futbolininkų atvaizdais, apsipirkus už 30 Eur – dvi mėlynos spalvos kortelių pakuotės ir t.t. Iš viso „Lidl“ pirkėjai gali surinkti 108 skirtingas korteles su futbolininkų atvaizdais.

REKLAMA

Tuo metu raudonos spalvos pakuotėje kortelės su futbolininkų atvaizdais yra identiškos mėlynos spalvos kortelių pakuočių futbolininkų atvaizdams, jos skirtos norintiems greičiau surinkti visą 108 kortelių su futbolininkų atvaizdais kolekciją. Raudonos spalvos 3 kortelių pakuotės kaina 0,99 Eur.

„Laimingose pakuotėse galite rasti kortelių su aukščiausio lygio Europos futbolininkais. Nekantriausieji gali patys įsigyti kolekcines korteles – parduotuvėse ieškokite raudonos spalvos pakuočių. Kolekcijoje rasite labai daug įspūdingų kortelių, todėl nesvarbu, ar esate turnyro debiutantų, drąsių kapitonų, patyrusių profesionalų ar garsių legendų gerbėjas, ši kolekcija tikrai nenuvils“, – pažada K. Mažeikytė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pabrėžiama, kad tiek kolekcinės kortelės, tiek ir kolekcionieriaus knyga pagaminti iš aukštos kokybės popieriaus, o tvirtas laminatas užtikrins prekių ilgaamžiškumą. Kolekcijoje – daugiau nei 100 skirtingų kortelių, kuriose pateikiami aktualūs žymiausių Europos futbolininkų statistiniai duomenys ir pasiekimai. Todėl savo mėgstamus futbolininkus bus galima stebėti ne tik Europos čempionato metu, bet ir kasdien, taip pat keistis kortelėmis su kitais kolekcininkais.

REKLAMA

Tikriems entuziastams – kortelių kolekcionieriaus knyga už mažiau nei 3 Eur

Naudojantis fantastiška kortelių kolekcionieriaus knyga – ją įsigyti galima už vos 2,99 Eur – patogu saugoti visas surinktas korteles ir stebėti savo kortelių rinkimo eigą. Taip pat vadovaujantis ant galinio viršelio pateiktomis taisyklėmis galima išmokti žaisti „MATCH ATTAX ALL STARS“ žaidimą. Kiekvienoje fizinėje kortelių pakuotėje pateikiami kodai, kuriuos panaudojus programėlėje bus atrakinamos naujos kolekcijos kortelės.

REKLAMA

„MATCH ATTAX ALL STARS“ žaidime į naujus žaidėjus galima išmainyti pasikartojančias korteles ir formuoti futbolininkų rinktines. Kiekvienas programėlės vartotojas gali suformuoti savo komandą ir žaisti prieš kitus vartotojus, taip surenkant vis daugiau taškų.

Neįkainojama Europos futbolo čempionato patirtis – tiesiai iš stadiono

Be daugiau nei 100 kolekcinių kortelių, futbolo gerbėjai iš Lietuvos turės ir unikalią galimybę kas ketverius metus vykstančią futbolo šventę patirti gyvai: prekybos tinklas „Lidl“ paskelbė konkursą, kurio metu bus galima laimėti bilietus į svarbiausias 2024 m. Europos futbolo čempionato rungtynes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Iki birželio 2 d. imtinai truksiančiame žaidime kiekvienas, bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje apsipirkęs bent už 15 Eur ir kasoje nuskenavęs „Lidl Plus“ mobiliąją programėlę, gaus virtualų žaidimo bilietą. Jų skaičius nėra ribojamas. Užtenka programėlėje patvirtinti gautą bilietą, ir jau dalyvaujate prizų traukime, kuriame prizai atiteks net 50-iai laimingųjų.

REKLAMA

Pagrindinis žaidimo prizas – net dešimt bilietų į „UEFA EURO 2024“ čempionato rungtynes. Pagrindinio prizo laimėtojams bilietai atsitiktine tvarka atiteks į vienas iš šių rungtynių: liepos 5 d. ketvirtfinalio rungtynes Hamburge, liepos 6 d. ketvirtfinalio rungtynes Berlyne, liepos 9 d. pusfinalio susitikimą Miunchene ir finalo rungtynes, kurios liepos 14 d. vyks Berlyne.

REKLAMA

Kaskart, apsipirkus bent už 15 Eur, pirkėjui atiteks ne tik pakuotė su futbolininkų kortelėmis, bet ir vienas virtualus žaidimo bilietas, apsipirkus už 30 Eur – du bilietai ir t. t. Mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ patvirtinus dalyvavimą žaidime, vienas bilietas suteikia galimybę laimėti vieną prizą: vieną pagrindinį arba vieną papildomą prizą. Kiekvienas apsipirkimas „Lidl“ už 15 Eur didina šansus laimėti žaidime.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiame Europos futbolo čempionate „Lidl“ turi ir kitą svarbią misiją – esame šviežumo partneriai. Todėl tiek čempionato metu, tiek ir jam pasibaigus aktyviai kalbėsime bei kviesime rinktis šviežius produktus ir skatinsime sveiką mitybą. Mūsų, kaip atsakingo prekybos tinklo, misija yra užtikrinti pirkėjams geriausią kokybę už geriausią kainą – tai apima ir nepriekaištingą vaisių bei daržovių kokybę“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė K. Mažeikytė.

Pagrindinių ir papildomų prizų laimėtojai bus nustatyti burtų keliu, o apie laimėjimą bus informuoti programėlėje „Lidl Plus“ registruojantis nurodytu el. paštu ne vėliau kaip iki birželio 14 d. imtinai. Pabrėžiama, kad vyksiantieji su vaikais turėtų pasirūpinti papildomais, vaikams skirtais kelionės dokumentais. Daugiau informacijos – www.lidl.lt ir mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų