kristina mažeikytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina mažeikytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina mažeikytė“.
REKLAMA
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją  „Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją

Iki laukiamiausios šių metų futbolo šventės – 2024 m. Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ – liko vos mėnuo. Pajausti Europos futbolo čempionato dvasią kviečia oficialus čempionato partneris „Lidl“, pristatydamas net 108 žymiausių Europos futbolininkų kortelių kolekciją. „Artėjančia futbolo švente džiaugsimės ne tik prie televizorių ekranų, bet ir kasdien, po darbų ar per vasaros atostogas išbėgę su kamuoliu į lauką.
2024-05-15
REKLAMA
Apsipirkti Velykoms – tik į „Lidl“, pirkinių krepšelis čia pigiausias  Apsipirkti Velykoms – tik į „Lidl“, pirkinių krepšelis čia pigiausias

Apsipirkti Velykoms – tik į „Lidl“, pirkinių krepšelis čia pigiausias

Kuo mažiau savaičių lieka iki Velykų, tuo daugiau pirkėjų užsuka ir į „Lidl“, kur jie gali taupiai apsipirkti artėjančioms šventėms. Tai įrodo ir naujausias palyginamasis atrinktų produktų pirkimas. Palyginti su kitais dviem didžiausiais prekybos tinklais Lietuvoje, atrinktų kasdienio būtinumo ir Velykoms praversiančių prekių įsigyti „Lidl“ – pigiausia. Be to, jau antrą savaitę iš eilės tai padaryti pavyks neišleidžiant nė 20 Eur.
2024-03-13
REKLAMA
Lidl parduotuvė  Lidl parduotuvė

Pigiausias velykinių pirkinių krepšelis – „Lidl“: neprireiks nė 20 eurų

Tęsdamas geriausias švenčių tradicijas, žemų kainų prekybos tinklas „Lidl“ toliau rūpinasi savo pirkėjais, padėdamas taupiai apsipirkti artėjančioms Velykoms. Palyginti su kitais dviem didžiausiais Lietuvoje prekybos tinklais, įsigyti atrinktų kasdienio būtinumo prekių „Lidl“ – pigiausia, o tai padaryti čia pavyks neišleidžiant nė 20 Eur, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.
2024-03-07
REKLAMA
Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę  Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę

Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę

Pasaulyje ne vieną dešimtmetį populiari pinigų už prekes susigrąžinimo (angl. cashback) paslauga, tik kiek kita forma, pradedama teikti ir prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse – tam bus pasitelkta tinklo turima „Lidl Plus“ programėlė. Ją turintys ir tam tikras prekes įsigiję pirkėjai gali susigrąžinti už jas išleistus pinigus, ir taip sutaupyti kasdienių apsipirkimų metu.
2024-01-08
REKLAMA
Iškalbingi kasos čekiai: „Lidl“ pirkinių krepšelis – vėl pigiausias  Iškalbingi kasos čekiai: „Lidl“ pirkinių krepšelis – vėl pigiausias

Iškalbingi kasos čekiai: „Lidl“ pirkinių krepšelis – vėl pigiausias

Ir toliau prekybos tinkle „Lidl“ apsipirkti galima pigiausiai, skelbia naujausias atrinktų prekių krepšelių kainų palyginimas. Palyginti su kitais dviem didžiausiais Lietuvoje prekybos tinklais, kasdienėms reikmėms apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse galima ženkliai pigiau. Tai leidžia pirkėjams sutaupyti, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.
2023-12-07
REKLAMA
Lidl  Lidl

Kas antras Lietuvos gyventojas mažiausias prekių kainas randa „Lidl“ parduotuvėse, rodo tyrimas

Šių metų liepos 10–19 d. „Lidl“ užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos rezultatai parodė, kad kas antras Lietuvos gyventojas mažiausias prekių kainas randa „Lidl“ parduotuvėse. Tiek pat respondentų pažymi, jog šio prekybos tinklo parduotuvėse lankosi, nes nori išleisti mažiausiai. Pasak „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovės Kristinos Mažeikytės, tokie apklausos rezultatai tikrai įkvepia – nuo šiandien „Lidl“ pradeda kainų mažinimo kampaniją.
2023-07-28
REKLAMA
Naglis Bierancas vasarą pasitinka su „Lidl“ sportbačiais  Naglis Bierancas vasarą pasitinka su „Lidl“ sportbačiais

Naglis Bierancas vasarą pasitinka su „Lidl“ sportbačiais

Artėjant nacionalinei grilio dienai, „Lidl“ pristato ne tik šventinę programą, bet ir vasarišką „Lidl“ atributiką, kurią sudaro maudymosi šortai, kojinės bei sportbačiai. Šie produktai tiks ne tik grilio dienos proga, bet ir kitoms vasaros pramogoms. Naująją „Lidl“ atributikos kolekciją jau išbandė ir Naglis Bierancas. Ši kolekcija – nėra pirmoji „Lidl“ atributika.

Pirkėjų dėmesiui: „Lidl“ nebespausdins maisto produktų kainų leidinio

„Lidl“ pirmasis iš Lietuvos didžiųjų prekybos tinklų atsisako spausdinto kassavaitinio maisto produktų kainų leidinio. Nuo šių metų gegužės 1 d. visa informacija apie tinkle galiojančias prekių kainas ir vykstančias akcijas pirkėjams bus prieinama patogesniu atnaujintu skaitmeniniu formatu, rašoma pranešime spaudai.
154 2023-03-13

400 šviečiančių žvaigždžių papuošė daugiabutį Vilniaus centre

Vakare judantieji Vilniaus Žaliuoju tiltu nuo miesto centro pusės jau galėjo pastebėti – Neries pakrantėje esančio stiklinio daugiabučio languose spindi žvaigždės. Kalėdiškai papuošti daugiabučiai – IKEA dovana trijų Baltijos šalių sostinėms, siekiant įnešti daugiau šviesos tamsiuoju ir šaltuoju metų laiku. „Įkvėpimas idėjai atkeliavo iš Skandinavijos šalių tradicijos kalėdiniu laikotarpiu lange uždegti girliandą, šviestuvą ar žvakę.
2020-11-03

Kalėdų karštinė spalį: ir lietuviai jau perka egles, ruošia dovanas

Kol dalis lietuvių dar tik ruošiasi Visų šventųjų ir Vėlinių dienoms, perka parduotuvėse žvakes, kiti jau planuoja Kalėdas. Žaliaskarių žaisliukus išvydę dalis pirkėjų nustemba,  kiti gi noriai perka ne tik dovanas, bet ir pačias eglutes.  „Sako, kad roges reikia ruošti vasarą, tai gal mes dar truputį vėluojam. Ruduo – jau pats laikas“, – mano pirkėja. Spalį vilnietė Ramunė kartu su savo anūke į parduotuvės vežimėlį jau įsikrovė Kalėdų eglutę ir dar įsidėjo žaisliukų.
2019-10-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų