Kurortai praranda viltį atsitiesti: dar viena Birštono įmonė atleidžia 41 darbuotoją patikslinta 19.26 val.

Birštone dar viena įmonė neatsilaikė prieš karantino negandas – ketvirtadienį bendrovė „Birštono šaltinis“, teikianti apgyvendinimo paslaugas, užregistravo grupinį – 41 darbuotojo – atleidimą.

Tai – ne pirmasis grupinio atleidimo procesas kurorte šiais metais.

Prošvaisčių nematyti

Įmonės direktoriaus Artūro Saldos teigimu, šiemet klientų srautas „Birštono šaltinyje“, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, sumažėjo daugiau nei perpus. Lapkritį įmonės užimtumas buvo apie 30 proc., o gruodį nematoma galimybių pasiekti ir 20 proc. užimtumo lygį.

„Šiuo metu dirba kiek mažiau nei 60 proc. įmonės darbuotojų, tačiau situacija keičiasi kiekvieną dieną ir vis daugiau darbuotojų planuojame išleisti į prastovas.

Nematome jokių ženklų, kad situacija artimiausiais mėnesiais bent kiek pagerėtų, todėl esame priversti žengti šį tikrai labai sunkų žingsnį, siekdami išsaugoti likusias darbo vietas“, – praneša A. Salda.

Įmonės direktorius teigia, kad tai – pirmasis grupinis atleidimas įmonės istorijoje.

Personalui priekaištų neturi

A. Saldos teigimu, apie tokį sprendimą įmonės darbuotojai žinojo iš anksto.

„Įmonė visada laikėsi ir tebesilaiko skaidrumo ir atvirumo politikos. Darbuotojai ne kartą buvo informuoti, kad toks scenarijus anksčiau ar vėliau gali įvykti, atsižvelgiant į situaciją dėl pandemijos ir jos neigiamų, tiesioginių padarinių įmonei.

Neturime jokių priekaištų kolektyvui. Priešingai, galime jais didžiuotis, nes tikrai visi kartu įdėjome be galo daug pastangų, kad situaciją pagerėtų, tačiau pandemijos ir karantinų poveikis pasirodė per stiprus.

Priėmus sprendimą dėl grupinio atleidimo, mūsų darbuotojai buvo apie tai informuoti iškart“, – praneša A. Salda.

Pirmieji darbuotojai „Birštono šaltinyje“ bus atleisti sausį, o paskutinieji – kovo mėnesį.

Pagal galiojančius ribojimus šiuo metu draudžiama teikti SPA paslaugas. Gydymo „Eglės sanatorijos“ teikiamas sanatorinis gydymas ir apgyvendinimo paslaugų teikimas nėra draudžiamas.

„Eglės sanatorijos“ atstovai priduria, kad šiuo metu apie 50 proc. darbuotojų yra prastovose arba išleisti kasmetinių atostogų, kurioms pasibaigus bus išleisti į pastovą. Situacijai keičiantis kievieną dieną bei vertinant užimtumo prognozes, planuojama vis daugiau darbuotojų planuojama išleisti į prastovas. 


Rašyti komentarą...
T
Tauta
2020-12-11 12:16:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas bus parduota už kapeikas, juk toks planas, tik valdžia , kuri 30 metų kryptingai griovusi šalį , nepaliks akmens ant akmens, nes taip liepė šeimininkas!!!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų