Klaipėdos valstybinis jūrų uostas pritarė, kad laivų remonto bendrovės "Laivitė" teritorijoje atsirastų gyvenamieji namai, į kurių statybą privatūs asmenys investuotų 587 mln. litų.

Nuspręsta, jog laivų remontas ties miesto centru blogiau nei naujų namų atsiradimas uoste, penktadienį rašo dienraštis "Klaipėda".

"Laivitės" teritoriją nuomojanti bendrovė "Memelio miestas" 6,87 hektaro plote iki 2012 metų planuoja pastatyti gyvenamųjų namų, biurų, parduotuvių, restoranų, kavinių, koncertų ir konferencijų salių.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Sigitas Dobilinskas teigė, kad pritarimas plėtoti "Memelio miesto" projektą priimtas su tam tikromis sąlygomis. Pageidaujama, jog žiemos uosto dalyje nebūtų švartuojami pramoginiai laivai, nes jie trukdytų laivybai.

Uostininkai norėtų, kad už perduodamą teritoriją būtų kompensuota kitoje vietoje. Anksčiau būta teiginių, kad mainais už "Laivitės" teritoriją, galėtų būti aiškiai nurodyta galimybė jūroje ties Melnrage statyti naują uostą.

Kovo 1 dieną vyks Klaipėdos valstybinio jūrų uosto plėtojimo tarybos posėdis. Po jo būtų kreipiamasi į Vyriausybę, kad "Laivitės" teritorijai panaikintų uosto žemės statusą ir ją perduotų Klaipėdos apskrities viršininko administracijai.

Tada "Memelio miestas" galėtų rengti teritorijos detalųjį planą. Pagal dabartinį planą numatyta plėtoti laivų remonto ir uosto veiklą, o ne statyti gyvenamuosius namus.


Rašyti komentarą...
T
TheNewYork_er
2007-02-02 10:30:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai shaunus ir teisingas nutatimas.
Atsakyti
0

S
Shrek
2007-02-02 11:04:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo..., melnragei, jos gyventojams, pliazo megejams kaip tik naujo uosto toj vietoj ir truksta...maza,matyt, jiems dar klasco trasu ir naftos bazes naft produktu skleidziamos smarves ir krovos triuksmo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų