Kauno autobuse – drama dėl 5 eurų baudos

Įprastinė keleivių patikra viešajame transporte kartais tampa tikra filmo siužeto verta scena. Praėjusį ketvirtadienį be moksleivio pažymėjimo viename iš Kauno autobusų pagautai nepilnametei buvo skirta 5 eurų bauda. Ir nors mergina savo kaltę pripažino, bet ją lydėjęs vaikinas užkūrė tikrą pirtį: liepė nepaklusti pareigūnams, pradėjo juos koneveikti, ir į pagalbą išsikvietė dar vieną asmenį.

17

Istorija apie dramą viešajame Kauno transporte neseniai socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo vienas iš situacijos liudininkų. Jo įrašas sulaukė net 5400 vartotojų reakcijų.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauniečius stebina neįprastai nusidažę troleibusai: pamatykite

„Retai čia rašau, bet negaliu nepasidalinti „įspūdžiais“ apie bendrovės „Dorsimus“ veiklą, teikiančią keleivių kontrolės paslaugą savivaldybės bendrovei „Kauno autobusai“. Kadangi dabar su vaikų teisėmis nusiritom iki psichozės, tai tame kontekste „puikiai dera“ vakar įvykęs nepilnametės mergaitės išlaipinimas iš autobuso, per jėgą įsodinimas į autobusiuką, tamsiu paros metu, už miesto ribos, lauke buvo nerealiai šalta, laikymas užrakintame autobusiuke, policijos kvietimas (lyg jie neturėtų rimtų darbų, nors atvykę pareigūnai parodė puikų pavyzdį, kaip turėtų dirbti tokios tarybos – profesionaliai ir žmogiškai) ir tik dėl to, kad neturėjo su savimi moksleivio pažymėjimo.

Klausimas – kuo dar gali būti nepilnametis vaikas, jei ne moksleiviu ir kam išleista krūva pinigų skaitmeniniams moksleivio pažymėjimams, jei jų niekas netikrina sistemoje? Absurdiškiausia, kad net vairuotojui nebereikia vežiotis dokumentų, bet potencialiam „nusikaltėliui – moksleiviui“ griežtai būtina. Atvykusi mergaitės mama beldėsi ir blaškėsi prie autobusiuko, norėdama pamatyti savo vaiką.

Gal „Kauno autobusams“ nusipirkus naujus autobusus „bauduos“ visus net už tai, kad ne taip sėdi ar ne taip stovi autobuse? Jei tokius, Holivudo produkcijos „įkvėptus“ kontrolierių veiksmus mato miesto svečiai, tai tikrai sužadina jiems norą, dar kartą aplankyti mūsų puikų Kauną. Visi esame susidūrę su neblaivių keleivių įžūliu elgesiu viešajame transporte, bet, kad saugos tarnyba juos sutramdytų, kažkaip neteko girdėti. Ar ne tuo turėtų užsiimti saugos tarnyba?“, – retoriškai klausė kaunietis.

Pakurstė vaikinas 

Kaip tv3.lt patvirtino „Kauno autobusų“ keleivių kontrolės organizavimo vyresnioji vadybininkė Jolita Tarandienė, nepilnametė vyko su moksleiviams skirtu bilietu, bet be teisę į jį patvirtinančio moksleivio pažymėjimo. Už tai jai buvo išrašyta 5 eurų dydžio bauda.

Kontrolieriai iš karto į stotelę iškvietė policijos pareigūnus, kurių užduotis buvo nustatyti merginos tapatybę, nes su savimi ji neturėjo jokio asmens dokumento.


Rašyti komentarą...
b
bobutė
2019-02-26 09:50:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
kontrolierių darbą dirba dažniausiai tokie žmonės kurie jau kitur nebetinka... Tai kur kitur parodys savo galią jei ne prieš vaikus... Gėda !
Atsakyti
-5

J
Jonas
2019-02-26 10:20:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilai. Kitų žodžių nerandu. O negalima buvo padarius pastabą ir pabarus paleisti, kad kitą kartą nepamirštų to pažymėjimo. Nesuprantu, kodėl tokia debilė mūsų tauta? Gal čia socializmo liekanos?
Atsakyti
-3

A
AISTė
2019-02-26 09:47:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiaru skaityti, dėl tokių smulkmenų kiek daug streso, o švaistomi milijonai nepastebimi, projiektai..., galima įspėti, yra tėvai..., išprusimo, žmogiškumo stoka.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų