Kaune atidaryta pirmoji žinoma Rusijos mažų kainų tinklo parduotuvė

Mažų kainų parduotuvių „Svetofor“ prekybos tinklas iš Rusijos pradėjo veikti ir mūsų šalyje. Kaune atidaryta pirmoji parduotuvė, o ateityje jų planuojama atidaryti 40.

Žinių apie šio kaimyninėje šalyje populiaraus tinklo atėjimą į Lietuvą buvo ir anksčiau, tačiau tik praėjusį savaitgalį pirmoji parduotuvė atidaryta Kaune, T. Masiulio gatvėje. Tiesa, Lietuvoje ji pavadinta „Mere“, o ne „Šviesoforas“, kaip būtų išvertus iš rusų kalbos.

„Šiandien puikiai apsipirkau net neišvažiavus iš Lietuvos, nes Kaune atvėrė duris nauja parduotuvė „Mere“, – „Facebook“ paskyroje įspūdžiais dalijasi jos lankytoja Rūta.

Čia pat ji publikuoja ir kelias nuotraukas iš parduotuvės. Sprendžiant iš jų, skystas muilas su vitaminais (75 g) čia kainuoja 13 centų, drėgnos servetėlės (100 vnt.) 46 centai, vaisių vyno gėrimas – 1,65 euro.

Lietuviškoje mere.ws interneto svetainėje rašoma, kad „Mere“ yra viena iš didžiausių žemų kainų parduotuvių Rusijoje, atstovaujame prekės ženklą „Svetofor“, kuris vienija daugiau kaip 1500 parduotuvių. 

Dirbame Rusijoje, Kazachstane, Baltarusijoje ir Kinijoje, šiuo metu kaip prekės ženklas pradeda veiklą ir Europos Sąjungoje.

Prekybininkai teigia veikiantys pagal tokius principus:

„Pati naudingiausia kaina. „Mere“ kainos yra 20 proc. mažesnės negu konkurentų. Mes galime pasiūlyti žemas kainas, nes bendradarbiaujame su gamintojais, vykdome griežtą išlaidų politiką ir taikome, minimalų prekybos antkainį.

Nedidelis, bet subalansuotas maisto produktų, buitinės chemijos ir kitų prekių asortimentas. Mūsų parduotuvėje pirkėjai moka tik už prekes, o ne už prekės ženklą ir ryškią pakuotę. Patogus parduotuvių išsidėstymas.“

Interneto puslapyje teigiama, kad 2020 m. Lietuvoje planuojama atidaryti 40 „Mere“ parduotuvių.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2020-06-16 20:27:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal nors sis tinklas neplesikaus
Atsakyti
-11

N
Nijolė
2020-06-16 20:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus tokia tendencija, prisigiriame. O po kurio laiko žiū..... jau kainelės kaip visur.
Atsakyti
-8

r
rytas
2020-06-16 21:42:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ir gerai - kirs kitiems tinklams per kainas. Tikrai eitumėm pirkti, jei tokia atsirastų ir kitur. O š., kaip čia vienas parašė, gali rasti ir populiariuose tinkluose.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų