Rašyti komentarą...
Aliaskos valstijoje pervedama po tūkstantį dolerių kiekvienam žmogui,pas mus jei duoda 100 eurų tai perfiltruoja visą gimine kuo užsiima ir panašiai,apie ką kalbam
kam erzinate žmonės? Geručiai.
Pencininkai isdirbe 35 metus tegsuna 260,paskaiciuoja iki 1994 m pencija,nors neturi teises sodra skaiciuoti jau iki 1994 met,bet ju jug nieks netikrino,,ir dar paskaiciave sumazina 3,45 karto,o rubliais kokios kainos buvo,,uz 1 rub.,kiek galejsi nupirkti,odabar kainos didesnes ,negu litais.Ir nieko nedaro,mulkina pencininkus,debilais laiko.Iki kokio lygio nusirito,kad tik laisva lietuva,tik ant popieriaus.Nereikia ,jokio stazo,kas nedirba,tas dar daugiau gauna.
Bobutės paistalai .Ne Lietuvos žmonės jiems rūpi.Haholus tik ant rankų nešioja.
Pasak ekonomistės, 'išmokos dar skatina gyventojų vartojimą, tad ekonomika augtų sparčiau, būtų kuriamos naujos darbo vietos" - kažin ar tai realu?. Autorė dar neįvardijo ir padidėjusios infliacijos, kuri kas mėnesį / metus mažins tų 260 eurų perkamąją galią. T. Kampanelos knygoje "Saulės miestas" aprašyta graži utopija, bet deja gyvenimas patvirtino, kad utopija ir yra utopija - sovietų sąjunga daugiau kaip 70 metų kūrė komunizmą, o kas iš to išėjo daug kas dar atsimena, aršiausi "komunizmo statytojai" staiga patapo milijonieriais ar net milijardieriais, o didžioji dauguma žmonių liko prie suskilusios geldos. Utopija lieka utopija ir tik dirbantis žmogus gali susikurti sau padorų gyvenimą.
Tai ar normalioje valstybėje dirbančiam žmogui užtenka tik mokesčius sumokėt,ar normalu kad dirbantis negali net apie paprastus dalykus pasvajoti ,o apie norus išviso gali pamiršti
Komentatoriams Vlad ir dar keletai noriu atsakyti.Negražu nustatinėti žmones prieš niekuom dėtus Ukrainiečius.Jums ne tik, kad pinigų per mažai, bet ir sąžinės per mažai turit.Gėda, kad Lietuvoj tokių ruspalaikų atsiranda.Verkiat,kad trūksta pinigų, siūlyčiau važiuot į Ukrainą ir padėt šaliai kovoje prieš okupantus rusofašistus.Ten tikrai už šalies gynimą nuo fašistų banderlogų ruspalaikių yra mokami padorūs atlyginimai.Pabuvę, padirbėję ten ir pamatę kaip reikia gyventi tokiomis sąlygomis, gal tuomet prikąsite savo liežuvius ir nebetalžysite nukentėjusių ir be namų likusių Ukrainiečių.Įsivaizduokite pabūti save jų vietoje.Norėtūsi jus pamatyti, kaip jaustumitės praradę viską ir atsiradę svetimoj šalį kurioje esantys gyventojai gyvendami ramiai ir šiltai pultų tokiais žodžiais jumis.O komentatoriau Vlad, jums laikas namo į putinskąją.Ten galėsite ardytis iki sočiai ir nepamirškite, kad randaties mūsų šalyje, kuri visada yra už taiką, už demokratiją ir visada būs prieš tuos kurie kelia karą ir žudo žmones.Jei jums neoatinka gyventi taikioje mūsų šalyje, kelias laisvas į savąją.Ten gerai gyvensite, nereikės ,,verkti"Šiuo metu ten vyrai gauna ,,gerus"darbus su ,,gerais"atlyginimais.Tačiau visi vyručiai kažkodėl bėga, slapstosi ir bijo tų ,,didelių atlyginimų".Matau, kad drąsus esate, tai ko laukiate, bijote, kad iš savų atlygį gausite per kaminą.Tiesiog esate ne Vlad, ne būtybė, o mėšlo krūva!
Geriau pensijas ir atlyginimus keltų, rei
škia yra pinigų, jei siūlo
Pinigai skirti išleisti o jus taupot !
Tarskaliai, pliurpia belika. Ir taip trecdalis biudzetininku yra per daug o tai sudaro 75 tukst bezdelniku, kurie surija apie 3 milijardus eur. per metus o kiek dar pavogia. Niekad, vyriausybe neatsiskaito kur biudzeto pinigus padejo, tik nauja biudzeta planuoja ir skolas augina. Pas mus jau taip yra, tik ne visi gauna kam reikia, dalis gauna, nors jiems nereikia.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų