Ieva LIORANČAITĖ

Artėjant šventėms, kai kurių įmonių vadovai įprastai pradžiugina savo darbuotojus šiek tiek didesnėmis algomis, tokie priedai gražiai įvardijami kalėdinėmis premijomis. Vieni po šimtą litų pasidalija, kitų vadovai nepagaili kelių šimtų, treti sako, kad jokių premijų niekas negaus, esą ir taip pinigų striuka. Po kiek, už ką ir kam šiemet bus skiriamos kalėdinės premijos savivaldybės įmonių darbuotojams, teiravosi „Tauragės kurjeris“.

Anot Tauragės rajono savivaldybės administracijos vadovo Algirdo Mosėjaus, savivaldybės administracijos darbuotojai premijų šiemet negaus, esą taip buvo ir pernai.

– Nėra planuojama skirti premijų. Nebent išimtiniais atvejais kai kuriems darbuotojams, bet dar neaišku, – tvirtino administracijos direktorius.

Jo teigimu, premijos negaus nė jis, o paklaustas, kodėl jo alga trečiąjį metų ketvirtį padidėjo daugiau nei šimtu litų, teigė, kad prie atlyginimo jam buvo priskaičiuoti pinigai, skirti už komandiruotę į Sankt Peterburgą.

Kalėdinių premijų šiemet negaus ir Tauragės butų ūkio darbuotojai. Įmonės direktorės Editos Zinkės teigimu, jokių premijų darbuotojams nebuvo skirta ir pernai.

REKLAMA

Optimistiškiau kalbėjo UAB „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis, kuris žada savo darbuotojus pamaloninti papildomais pinigais.

– Visiems skirsim po simbolišką premiją – po šimtą litų. Kolektyvas didelis, nėra iš ko, – teigė A.Anulis, prisipažinęs, kad premiją gaus ir jis, nes savęs neišskiria iš kitų darbuotojų.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Vaclovas Karbauskis teigė, kad šie metai jo vadovaujamai įmonei buvo prasti, nes šilti, todėl kalėdinės premijos darbuotojų nesušildys.

– Esam numatę pagal galimybes skirti darbuotojams šiokį tokį paskatinimą, nors šiemet ir dirbom nuostolingai. Premijos sieks apie šimtą litų, – įvardijo direktorius.

Paklaustas, ar pats premiją irgi gaus, atsakė, kad jam nėra už ką jos skirti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų