Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Profesionalų gyvenimas kupinas intensyvios veiklos. Nuo pat ryto atakuoja elektroniniai laiškai, skambučiai ir nesibaigiantys būtinų atlikti darbų sąrašai.

REKLAMA

Taip intensyviai gyvenant nebelieka laiko susitelkti apmąstymams, kai gimsta didžios idėjos, rašo „Inc“.

Turbūt ne vienam teko patirti palaimos akimirką, kai netikėtai į galvą šauna puiki idėja arba kankinamos problemos sprendimo raktas. Dažniausiai geriausios mintys užplūsta ne įtemptame susitikime ar karštoje diskusijoje, o ramiai ilsintis. Kiek kartų gera mintis gimė važiuojant traukiniu ar ilsintis pajūryje?

REKLAMA
REKLAMA

Daugelis profesionalų pripažįsta būtinybę skirti laiko apmąstymams, kurie leidžia iš mozaikos detalių sudėti ryškų paveikslą ir priimti tinkamus sprendimus. Klestintys verslininkai dažniausiai naudoja tris puikių idėjų generavimo metodus.

Meditacija. Siekiant užsiimti mėgėjiška meditacija nebūtina išvykti į savęs pažinimo kelionę po Himalajų kalnus. Pakanka rasti laisvo laiko ir nieko negalvojant ramiai pabūti vienam. Išvalius mintis pasąmonė pati pasiūlys geriausią atsakymą į rūpimą klausimą.

Knygos. Viena vertus, skaitymas padeda išvalyti mintis nuo kasdienių klausimų, todėl pasąmonė susitelkia į problemų sprendimus. Kita vertus, knygose galima rasti gausybę nuostabių idėjų, kurias verta pritaikyti kasdienėje veikloje.

Žinoma, ne visos knygos įkvėps, todėl nepulkite griebti pirmo po ranka pasitaikiusio pigaus romano. Tas pats pasakytina ir apie antrarūšę motyvacinę literatūrą. Didžių idėjų gali slypėti ir egzistencialistiniame apsakyme, ir žymaus fiziko biografijoje.

Pasivaikščiojimai. Kai kurie žmonės nenustygsta vietoje – tokioms asmenybėms verta pagalvoti apie kasdienius pasivaikščiojimus po mėgstamas vietas. Markas Zuckerbergas garsėja pomėgiu rengti susirinkimus vaikštinėjant. Pasirinkite priimtiniausią metodą, paverskite jį kasdieniu įporčiu ir netruksite pastebėti teigiamų pokyčių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų