Rašyti komentarą...
Pritariu nereikia darmajiedų vieni moka o kiti už dyką naudojasi.
Nerasi nekito nesamoniu. Ne viena atveji Zinai kai su greitėja atvejams ligonis, o priėmimo gydytoja gąsdina ji, kad teks susimokėti jei dar karta atvažiuosiu, o ligonis pensininkas. Stai tokiu yra dar gydytoju, sundaktariu kurie yra degredave ir neturėtu dirbti medicinoje
Istorija kartojasi, tik baudziavos laikais atiduodavo, kiek gali, kad vaikai nenumirtu is bado, o dabar, besmegeniu pulkas nusprendzia ir pasiima patis.
Vykdoma atviroji vagyste. Vykdoma nusikalstama veika pazeidzian pagrindini salies istatyma... Kol kas ... dar nepakeite...
10 metu nesirgai, nesikreipei i medikus, nes to tau nereikejo, ir likai skolingas Sodrai….. Sakyciau iteisintas reketas - paslauga nesutrikta, o skola ikalkuliuota….
Nepavyko tautos genocidas su kovidu,tai bandoma išnaikinti kitais būdais,va tokia valdžia renkame,tokius rezultatus ir turim,kai eisite balsuoti galėsite rimtai apgalvoti,o ne ranka numoti
Čia žiūriu visi gudrūs kol sveiki, ir nereikia jokios pagalbos. Bet kai tik giltinė dalgį pradeda galąsti pradeda kitaip giedoti..... Taigi, niekada nesakyk niekada.........bet kada tau gali ir nelaimė įvykti, ir susirgti gali.
Manau, kad labai neteisinga nedirbančiam asmeniui, neturinčiam bedarbio statuso, kas mėnesį pliusuoti PSD skolą po 59 eurus, nors žmogus net nesikreipia į gydymo įstaigas ir neprašo už jį mokėti. Toks žmogus ilgainiui tampa didžiausiu Sodros skolininku, ir senaties tokiai skolai, deja, nėra, nuskaičiuos iš pensijos. Nesuprantu, koks čia solidarumas.
Paprasta per el. vartus išregistruoji iš lietuvos. Tada nusiperki privačioje draudimo komanijoje sveikatos draudima už 130euru metams jei ampendicitas ar dar kas. Gaunasi pigiau ir efektyviau.
Politikai mergeles siunčia į nato kursus už mūsų pinigus, leidžia pedofilus į egzotines šalis semtis žinių, paskui gatavi iš kišenių paskutinius skatikus ištraukt. Išmirs tauta, sveiki emigruos per šituos bebrus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų