Jauniausias šefas Lietuvoje ne tik pats įrengė savo restoranus, bet ir sutaupė

Ne paslaptis, kad įsirenginėdami būstą norime sutaupyti ir daugelį darbų atliekame patys, tačiau, įgavę karčios patirties, įsitikiname, kad darbus verta patikėti profesionalams.

4

Norėdami sutaupyti ne tik savo laiko, nervų, bet ir investuoti į kokybę, į pagalbą turėtume kviestis statybų žinovus, galinčius pasiūlyti visą būsto įrengimo paslaugų paketą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jauniausias šefas Lietuvoje ne tik pats įrengė savo restoranus, bet ir sutaupė

Šį šeštadienį TV3 laida „5 žvaigždučių būstas“ ne tik kalbins jauniausią šefą Lietuvoje Roką Galvoną jo paties kurtame restorane, bet ir atskleis būsto įrengimo „viskas įskaičiuota“ paslaugos privalumus bei duos vertingų patarimų, kaip įsitikinti, ar planuojama sienų spalva išties yra tokia, kokios ieškome.

Nuo... iki: greičiau, pigiau, ramiau

„Nusprendę įsigyti būstą susiduriame su dilema – rinktis dalinę ar pilną apdailą. Dalinė apdaila suteikia galimybę įsirengti būstą taip, kaip norime, tačiau pilna apdaila suteikia galimybę jame apsigyventi iš karto. Nekilnojamojo turto ekspertai sako, kad reaguodami į šią problemą atrado sprendimą“, – teigia laidos vedėjas Tomas Grigaitis, kartu su ekspertais papasakosiantis, kaip atsipalaiduoti ir namus įsirengti greitai, kokybiškai ir, svarbu, neeikvojant tam savo nervinės sistemos išteklių.

Laidos vedėjo kalbinami ekspertai pastebi, kad pirkėjai yra linkę pirkti būstą su pilna apdaila, tokių yra didžioji dauguma. Tai neturėtų stebinti, juk ne paslaptis, kad perkant būstą su daline apdaila begalė laiko sugaištama būsto įrengimui reikalingoms medžiagoms pirkti, ieškant gerų meistrų ir jų laukiant.

Tačiau ir įsigijus įrengtą būstą yra trūkumų, tad laidos žiūrovai, svarstantys, kaip pasielgti, sužinos ir apie dar vieną alternatyvą – pasirinkti dalinės apdailos būstą su viskas įskaičiuota paslauga. Pasirinkus šią paslaugą būstas pagal pirkėjo norus įrengiamas per keturis mėnesius – be jokių blaškymųsi po prekybos centrus ar ieškant bei laukiant gerų meistrų.

REKLAMA

Nekilnojamojo turto ekspertas papasakos ir apie kitus tokio pasirinkimo pliusus, tad ieškantys geriausio kokybės ir kainos bei patogumo santykio turėtų nepraleisti šio sekmadienio laidos.

Sienų dažai – kaip pasirinkti?

Kad ir koks gražus ir jaukus būstas bebūtų, ateina laikas, kai sienos prašyte prašosi perdažomos. Sienų dažų pasiūla neretam apsuka galvą – kaip pasirinkti kokybiškus, trokštamą spalvą

atitinkančius dažus? Laidos žiūrovai išgirs, į ką atkreipti dėmesį renkantis dažus ir koks moderniausias būdas išbandyti spalvą namuose, juk dažnas bijo rinktis tik pagal paletę.

Kada galima valyti naujai dažytas sienas, kaip ir kuo jas valyti – žiūrovų lauks visa informacija apie sienų priežiūrą, kuri, pasirodo, prasideda nuo tinkamų dažų pasirinkimo, gero sienų parengimo ir dažymo kokybės.

Jauniausias šefas Lietuvoje pats įrengė savo restoranus

„5 žvaigždučių būstas“ filmavimo komanda lankėsi jauniausio šefo Lietuvoje Roko Galvono restorane, prie kurio įrengimo jis prisidėjo savomis rankomis. Būdamas vos 17 metų jis, atvykęs į seną, apleistą restoraną, ėmėsi pokyčių ir prikėlė jį antram gyvenimui. Rokas pradėjo pasitelkęs statybininkų komandą, tačiau ne tik liko apgautas, bet ir pats ėmėsi taisyti jų paliktą broką.

Jaunasis šefas papasakos, kiek laiko ir pastangų jam kainavo restorano įrengimas, juk jis savo restorane tapo ir darbų vadovu, ir prižiūrėtoju, ir, reikalui esant, paprastu statybininku. Tačiau visi vargai – jau praeityje, šiandien Roko restoranas, vienas iš turimų penkių, išsiskiria ne tik patiekalais, bet ir interjeru, stebinančiu lankytojus, o jis pats gali drąsiai patarti kitiems mokytis iš jo klaidų ir jų nekartoti.

Teisingi pasirinkimai padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, neabejoja T. Grigaitis, kviečiantis žiūrėti laidą „5 žvaigždučių būstas“ – šeštadienį 11 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2021-04-22 06:51:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad sutaupe pastate restorana saunuolis,bet be reikalo ! Lietuvos valdzia vistiek parklubdys ant keliu,ir vos ne viska atims,mels kiek gales. Jau tokia inai yar musu valdzia.
Atsakyti
0

V
Vyga
2021-05-02 19:34:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievinu tokius jaunus,gabius,protingus žmones.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų