Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Paprasčiausias būdas ir 100% veikia Liet
Paprasčiausias būdas ir 100% veikia Liet
Nesudaryti sutarties neterminuotam laikui, o sudaryti sutarti tik kelioms savaitėms imanat lyg trumpalaikė nuoma, sutartyje būtinai punktas, paskutinė dieną privaloma išsikraustyti, nes vyks remontas, nesvarbu ar būtų su vaikais (čia dar paprasčiau, vaikų teisėms, kadangi tėvai neužtikrina vaiko būtiniausių priemonių - būsto, tai vaikų teisės saugiai mamą nuveš į krizių centrą). Kodėl tai veikia, nereikia imti jokių avansu, susimokėjimas vyksta tik už tą laiką. Teisininkai gali svajoti, jog čia visviena negalima iškraustyti. Dar ir kaip galima. Tik reikia įskaičiuoti į nuomos kainą ir elektrą ir vandenį bei visas kitas komunalines paslaugas. Tai veikia užtikrintai ir tą pačią dieną būtų viso gero tiek su policija tiek su gaisrinė, bei vaikų teisėmis, jeigu durų neatidaro. Ir taip pastoviai pratęsti sutartį.
Isgalvotas "Gedas",isgalvota situacija.Tiesiog skystutelis,skystutelio zurnaliugos ,niekam nereikalingas darbas.Bet komentarai visiskai rimti.Bet koks tikras toks atvejis,trunka penkias minutes,lauk ir viskas.Jie kveica policija,cia as pasakau ,ateinu ir randu svetimus zmones.Jei yra sutartis,sutarty viskas parasoma.Jei ne,spyna ir viskas.Baikite cia postringauti neegzistuojanciais "nutikimais".
@liudas Įatatymus pasiskaityk artiste , jei policija taip galėtų atvažiavusi iškraustyti būtų labai paprasta , o situacija galimai tikra, tai nefantazuok pats geriau .
Tokie įvykiai parodo, kad arba įstatymai kvaili, arba teisesauga neveikli.
Parduokit perteklini NT ir nesukit sau galvos. Netrukus stambios koorporacijos supirkinės būstus ir nuomos. Su jais jas nepajuokaus jokie okopusai...
O kam juos išmest? Palaukei kol išeina patys, įeini į savo nuosavybę ir pakeiti spyną. Tada jau tu jų neįsileidi. Aišku, sutartyje turi būti punktas, kad jei nesumoka bent už vieną mėnesį, sutartis nutrūksta iš karto ir dar reikėtų padengti visas išlaidas... Jei nori lai jie į teismą paduoda
@Nesuprantu Man atrodo aš pas tave spyną pakeisu kai išeisi ir ką tu , jei nori paduok į teismą , dar ne taip greit paduosi , nes greičiausiai dokumentai pasiliks namie .
Gaunasi taip, kad jei išnuomoji oficialiai ir moki mokestį valstybai, ji taves negina. Jei išnuomoji be sutarties, išmeti lauk nesusimokėjusius nuomininkus ir tiek žinių.
Pasamdykit gerus berniukus patys nuomininkais išlėks neatsisukdami.O šmotkes išmeskit į savartyną.
valstybe didesnis reketas, nei banditai
valstybe didesnis reketas, nei banditai
@Patarimas tai tai 100% veikia))), ale jei jau prasidejai su valstybiniais teisininkais....; ))))nieks nagu nenores kisti....; SUSIDETI SU VALSTYBINIU REKETU..
@Patarimas Pažiūrėkit i ispanijos video tuos nuomininkus ispyre pakviesti apsaugininkai su dviejų metru su raumeningu stambu vyrus juos išmeta kaip reikiant jie apšišikės bega kiti per Langa nusoka bėgdami bijo kad negautų per šikna.
Šimtai, jeigu įstatymai negina buto savininkų, tai reik žiurkes išrūkyt savais metodais....
@Tokių istorijų teisingai..., taip ir ispanijoj....; yra spec firmos.... Antiakopas..., uz pinigus SUTVARKO REIKALUS, viskas legalu)))), kaip pas mus gryzta 1990metai...; kas pamena,, susimoki..., banditam, reketininkam...; ir ramu..
O cia dar NT mokescius visokius ivedineja ir kitaip zmones melzia, kai saly nera net normalaus saziningumo. Nuo kada zmones gali tiesiog vogt is taves ir but nebaudziami?
Sudarant nuomos sutartį įtraukti papildomus punktus.
@Aga Kokius nori tuos punktus, žmogui aferistui dzin visi tie punktai, ir anstoliai jam dzin, nes iš jo nieko negali paimt. Turėjom tokį atvejį, išnuomavom patalpas verslui, nieko nemokėjo nei gražiuoju nei puktuoju, nei teismų nei anstolių nieko nebijojo. Tik vėliau sužinojom, kad tas " verslinykas" su žmona jau keliose vietose tą patį padarė, atsidarom fb o jis po Anglują sau vaikšto, su žmonele fotkes tik deda kaip fainai gyvena ir išgraušk tu kad nori...paliko vien mums 5500 skolos ir kitiems panašias sumas.
@Trauk matyt neuzsirauna..., sutartis dabar matau problema yra....; tokius parduoti i vergija reikia..., rusai gerai moka ant farso...; i dombaso fronta...., g
galetu fotkint apkasus...)))

Skaitomiausios naujienos




Į viršų