• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Kiekvienais metais tūkstančiai Lietuvos gyventojų įsigyja būstą, kurį nori įsirengti pagal savo poreikius ir pomėgius. Daugeliui iškyla labai panašūs klausimai: nuo ko pradėti, kaip nepermokėti, kokias medžiagas ar įrangą rinktis.

Kiekvienais metais tūkstančiai Lietuvos gyventojų įsigyja būstą, kurį nori įsirengti pagal savo poreikius ir pomėgius. Daugeliui iškyla labai panašūs klausimai: nuo ko pradėti, kaip nepermokėti, kokias medžiagas ar įrangą rinktis.

REKLAMA

Kiekvienas naujakurys nori, kad namai būtų ne tik gražūs, bet ir praktiški, ilgaamžiai – kad po metų jų netektų remontuoti iš naujo. Galiausiai, visi rūpinasi, kad tilptų į numatytą biudžetą.

Laikas, pinigai ir planai, kurie gali pasikeisti

Nauji namai – didelis pirkinys, kurį daugelis žmonių įsigyja vieną kartą gyvenime. Vos įsigijus namus, atsakyti į visus remonto ar įrengimo klausimus gali būti itin sudėtinga. Nors ir atrodo, kad kiekvieni namai visiškai unikalūs, tinkami specialistai, sukaupę ilgametę patirtį, gali padėti bet kokioje situacijoje.

Statybos, remonto ir buities prekių tinklas „Senukai“ namus įsigijusiems ir įsirenginėjantiems pirkėjams siūlo „Naujakurio“ lojalumo programą.

REKLAMA
REKLAMA

Naujakuriams ji suteikia iki 30 proc. nuolaidą daugeliui prekių, kurios reikalingos įsirengiantiems būstą, nemokamą interjero projektą, perkant prekes „Senukuose“, nuolaidas įvairioms specialistų konsultacijoms.

REKLAMA

Be to, su „Naujakurio“ kortele suteikiamos ir visos kitos „Senukuose“ taikomos nuolaidos, todėl nebereikia turėti kelių kortelių.

„Senukų“ ekspertai sako, kad lojalumo programa subalansuota ir tiems, kurie perka naują būstą, ir tiems, kurie remontuoja, atnaujina, pertvarko turimą gyvenamąją erdvę.

„Vienas didžiausių iššūkių, su kuriais šiandien susiduria naujakuriai, – tai laiko ir biudžeto valdymas. Visi nori įsirengti būstą greitai ir išlaikyti geriausią pirkinių kainos ir kokybės santykį“, – vardija jie.

REKLAMA
REKLAMA

„Senukų“ lojalumo programa „Naujakurys“ padeda sutaupyti ir laiko, ir pinigų įsikuriant.

„Lojalumo programa pagreitina įsikūrimo procesą, padėdama neviršyti biudžeto – naujakuriams nereikia laukti akcijų ir specialių pasiūlymų, nes jiems suteikiame galimybę nuolaidas daugeliui prekių gauti kasdien.

Asmeninio vadybininko konsultacijos, taip pat suteikiamos naujakuriams, padeda dar greičiau atrasti reikiamas prekes ir gauti geriausią kainos pasiūlymą“, – patirtimi dalinasi ekspertai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Naujakurio“ lojalumo programos nariams siūlomos ir dizainerio paslaugos. Jos palengvins apsisprendimą renkantis tiek bendrą būsto stilių, tiek smulkesnius individualius sprendinius. Interjero dizaineriai ne tik pataria, bet gali parengti bendrą interjero projektą.

„Vos pradėjus planuoti, reikėtų drąsiai kreiptis į asmeninį vadybininką, dizainerį. Šių specialistų patarimai gali padėti sumažinti išlaidas vėlesniuose etapuose, kartu galite rasti puikių sprendimų patogiai ir funkcionaliai jūsų namų aplinkai“.

REKLAMA

Padės ir sutaupyti, ir viską suspėti

Norintys tapti lojalumo programos ,,Naujakurys“ nariais, gali užsiregistruoti „Senukų“ internetinėje svetainėje.

Po trumpo pokalbio su „Senukų“ vadybininku, teliks pasirinkti priimtiniausią būdą gauti „Naujakurio“ kortelę: gauti „Naujakurio“ kortele avansu 3 mėnesiams arba į kortelės sąskaitą įnešti 500 eurų įnašą ir ją gauti vieneriems metams.

Pradinis įnašas reikalingas, kai klientas nenori nuolat atsiskaitinėti kortele ar nešiotis grynųjų pinigų. Kai lėšos pervestos į kortelės sąskaitą, pirkėjas nuosavo kapitalo „Senukų“ prekybos centruose gali atsiskaityti turėdamas tik asmens dokumentą. Tokiu atveju klientui lojalumo kortelė iškart išduodama vieneriems metams.

REKLAMA

Pabrėžiama, kad nenorintys įnešti įnašo gali lojalumo planą gauti 3 mėnesiams ir naudotis programos „Naujakurys“ turimomis naudomis.

„Siekdami užtikrinti programos patrauklumą ir naudą klientui, į ją įtraukėme didelę dalį asortimento. Už prekes, kurioms netaikomos programos nuolaidos, klientai gauna arba žalias-žemas kainas, kurios yra vienos geriausių rinkoje, arba didmenines kainas.  Be to, kiekvienas dėl kainų gali kreiptis į vadybininką. Esame lankstūs ir pasiruošę ieškoti abiem pusėms palankiausio sprendimo“, – sako pašnekovai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiek pinigų teks išleisti

Viena iš lojalumo programos „Naujakuriai“ naudų – dizainerio paslauga. Ši paslauga klientams yra nemokama, jei „Senukų“ parduotuvėse nuperkama bent 50 proc. prekių, reikalingų dizainerio parengtam projektui įgyvendinti. Tačiau kaip žinoti, kad dizaineris neparinks prekių, kurioms nuolaida netaikoma arba kad parinks ne pačias brangiausias prekes?

„Dizaineriai yra orientuoti į kliento lūkesčių išpildymą, todėl atspirties taškas visuomet yra jo poreikis, biudžetas. Tik išsiaiškinus svarbiausius projekto rengimo aspektus, dizaineris pradeda darbus. Prireikus, klientai ekspozicijoje ar iš katalogų patys renkasi, kokios prekės patinka, koks kainų lygis yra geriausiais jiems“, – pasakoja „Senukų“ atstovai.

REKLAMA

Jų teigimu, vidutinė 1 m2 įsirengimo kaina priklauso nuo klientų poreikio:

„Dizaineriai rengia įvairius projektus – nuo ekonominės klasės iki išskirtinių sprendimų, todėl vidutinė sąmata yra labai individuali. Lietuvoje klientai yra labai skirtingi, su savitu skonio pojūčiu, norintys personalizuotų sprendimų, todėl kiekvieno poreikių išpildymui vadybininkas ir dizaineris skiria didelį dėmesį. Užtikriname, kad mūsų asortimentas patenkintų daugelio skonių lūkesčius, o sąmata priklauso nuo asmeninių poreikių ir lūkesčių“.

REKLAMA

Didžiausios klaidos įsirengiant būstą

Paprašyti įvardyti didžiausias ar brangiausias klaidas, planuojant įsirengti naują ar iš esmės remontuojant senesnės statybos būstą, „Senukų“ atstovai įvardijo keletą.

Pirmiausia – bendros vizijos neturėjimas ir pavienių sprendinių priėmimas. Dizainerio konsultacija leidžia išspręsti didelę dalį klausimų, kuriuos vėliau yra gana sunku ištaisyti, pavyzdžiui, apšvietimo, elektros lizdų išdėliojimą, techninius sprendimus, kurie palengvina buitį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taip pat, siekiant sutaupyti, perkamos prekės su ribota grąžinimo galimybe, tikėtinomis problemomis, taikant garantinį aptarnavimą.

„Senukų“ prekybos vietose galite rasti puikius pasiūlymus kainos ir kokybės atžvilgiu, užtikrinama 365 dienų grąžinimo galimybė (yra papildomų sąlygų) ir garantinis aptarnavimas, su galimybe pasiilginti garantinį periodą (pratęstos garantijos paslauga).

„Dažnai taupoma pagrindiniams, brangiausiems dalykams: plytelėms, grindims, vonios santechnikai, buitinei technikai. Reikia nepamiršti, kad šios prekių grupės bus naudojamos ne vienerius metus, todėl tokie pirkiniai turėtų būti itin gerai apgalvoti“, – pabrėžė pašnekovai.

Anot jų, dar viena dažna klaida yra ta, kad naujakuriai perka brangius įrankius, kuriuos panaudoja vos keletą kartų. „Naujakurio“ programa siūlo prieš perkant įrankį jį išbandyti išsinuomojant arba vienam kartui reikalingą įrankį išsinuomoti su nuolaida, renkantis iš 14 skirtingų įrankių kategorijų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų