„Invalda“ valdyba visuotiniam akcininkų susirinkimui, vyksiančiam šių metų balandžio 30 d. Vilniuje, teikia tvirtinti 2008 metų bendrovės ir konsoliduotą finansinę ataskaitą, metinį pranešimą, auditoriaus išvadą bei sprendimą dėl pelno (nuostolio) paskirstymo.

Taip pat akcininkų susirinkimui bus teikiamas siūlymas atšaukti išmokų „Invalda“ akcininkams, darbuotojų dalyvavimo „Invalda“ kapitale ir išmokų „Invaldos“ vadovybei politikas.

Siekdama įgyvendinti išmokų „Invaldos“ akcininkams politiką, bendrovė taip pat buvo patvirtinusi savų akcijų įsigijimo sąlygas. Susirinkime bus siūloma atšaukti sprendimą įsigyti savas akcijas. Planuojama, kad savų akcijų įsigijimui suformuotas rezervas išliks nepakitęs, tad prireikus ateityje bus galima siūlyti akcininkams patvirtinti naujas savų akcijų įsigijimo sąlygas.

„Bendra situacija ir verslo aplinka įtakoja, kad prieš metus patvirtinti sprendimai neatitinka šių dienų realijų. Nors savo esme jie atspindi „Invaldos“ strategiją nukreiptą į ilgalaikį bendrovės vertės didinimą, tačiau pasikeitus aplinkybėms sprendimai turi būti peržiūrėti. Manome, kad tai padaryti tikslinga tik tuomet, kai stabilizuosis ekonominė aplinka,“– sakė „Invaldos“ prezidentas Darius Šulnis.


Rašyti komentarą...
z
zaza
2009-03-29 20:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka baigesi 100 proc. pelnas ir stop? gal vadyboje problemos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų