AB „Invalda“ antradienį pranešė išleidusi 25 mln. litų ir 50 mln. Lt neviešas konvertuojamųjų obligacijų emisijas bei planuojanti išleisti ir viešai platinti dar 30 mln. litų konvertuojamųjų obligacijų emisiją.

Išleistomis ilgalaikėmis emisijomis buvo refinansuotas šių metų spalį išleistų 75 mln. litų obligacijų išpirkimas.

„Jau esame skelbę, kad imsimės žingsnių, būtinų stabiliai grupės veiklai užtikrinti. Keli jų – įsipareigojimų pertvarkymas ir kapitalo bazės stiprinimas išleidžiant obligacijas, kurios bus išperkamos 2010 m. liepą arba galės būti pakeistos į „Invaldos“ akcijas. Be to, „Invalda“ jau įgyvendino ir kai kurias kitas šiame etape numatytas priemones, reikalingas daliai trumpalaikių įsipareigojimų padengti. Esu tikras, kad sugebėsime prisitaikyti prie pasikeitusios verslo aplinkos“, – sako AB „Invalda“ prezidentas Darius Šulnis.

Šiuo metu AB „Invalda“ ruošiasi išleisti ir viešai platinamą 30 mln. Lt konvertuojamų obligacijų emisiją. „Šios emisijos tikslas – ne išplatinti visas obligacijas, t.y. pritraukti lėšų, o, kaip ir buvo skelbta, sudaryti smulkiesiems akcininkams lygias su stambiaisiais sąlygas įsigyti obligacijų“, – teigia D. Šulnis.


Rašyti komentarą...
n
norėčiau pirkti
2008-12-02 10:44:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet kuom užsiima šita ivalda ir ką apie jąpauda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų