Šiuo metu vyksta intensyvios „Girių bizono“ akcijų pardavimo Švedijos prekybos koncernui „IKEA“ sandorio derinimo procedūros, rašo dienraštis „Verslo žinios“. Kiek akcijų įsigis „IKEA“, kol kas neatskleidžiama, tačiau tikinama, kad pardavimas bus baigtas dar šiemet.

„Nieko konkretaus dar negaliu pasakyti. Tokios procedūros nepasidaro per savaitę, dar vyksta auditas įmonėje, įvairūs tikslinimai. Greičiausiai šio mėnesio pabaigoje bus daugiau žinių, o iki Naujųjų metų sandoris turėtų būti baigtas“, – kol kas detalių neatskleidžia Sigitas Paulauskas, „VMG“ valdybos pirmininkas.

Anot jo, jei į Lietuvą ateis „IKEA“, kurios pardavimai pernai siekė apie 20 mlrd. eurų, bus geras postūmis ne tik „Girių bizonui“, bet ir visam medienos sektoriui.

Anksčiau neoficialiai buvo kalbama, kad „IKEA“ taikosi įsigyti 100 proc. „Girių bizono“ akcijų. Tačiau 25 proc. įmonės akcijų turinti Vilniaus Baldai , valdoma Invalda, kol kas nesulaukė pasiūlymo parduoti turimas akcijas.

„Mes dar neturime jokio pasiūlymo. Jei apskritai įvyktų „Girių bizono“ pardavimas „IKEA“, tik sveikinčiau, nes būtent šis koncernas yra pagrindinis Lietuvoje gaminamų baldų pirkėjas. „IKEA“ atėjimas tik padėtų baldų pramonei ir Lietuvos ekonomikai“, – teigia Vytautas Bučas, „Invalda“ valdybos pirmininkas.

Pernai „Girių bizonas“ į naują fabriką investavo daugiau kaip 200 mln. litų, iš jų 46 mln. litų – parama, Europos regioninės plėtros fondo pinigai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų