Ieško melžėjos, siūlo 1000 eurų atlyginimą per mėnesį

Reikalavimas, darbo skelbimuose nurodyti atlyginimą, daugeliui darbo paieškas daro paprastesnes ir greitesnes. Skelbimų, kuriuose atlyginimas netenkina lūkesčių daugelis netgi neskaito. O kartais priešingai – apėmus smalsumui perskaičius skelbimuose siūlomą atlyginimą apima nuostaba ir pavydas.

Socialiniame tinkle „Facebook“ vilnietė Rūta pasidalino Šilutės laikraštyje rastu darbo skelbimu. Jame ieškoma melžėja, kuriai siūlomas 1000 eurų atlyginimas.

Skelbimą paviešinusi moteris socialiniame tinkle rašė, kad atlyginimas gal ir ne stebuklas, bet kol kas dar tik siekiamybė kai kuriems pardavėjams, apsaugininkams, bibliotekininkams ar net tam tikrų sričių mokytojams.

Kandidatė jau priimta

Paskambinus skelbime nurodytu telefonu atsiliepė vyriškis. Jis iš karto pasakė, kad skelbimas jau nebegalioja, nes kandidatė į siūlomą darbą jau priimta.

„Pasiūlytas atlyginimas tikrai geras, tad ir žmogus, norintis dirbti, iš karto atsirado. Šiuo metu daugiau darbuotojų neketinu ieškoti“, – teigė vyras.

Paklaustas apie atlyginimą, jis teigė, kad skelbime atlyginimas nurodytas neatskaičius mokesčių, po jų į rankas darbuotoja gautų apie 661 eurą į rankas.

Atlyginimų mediana praėjusių metų lapkritį Lietuvoje buvo 656 eurai. Tai reiškia, kad lygiai pusė darbuotojų uždirbo daugiau, o kita pusė – mažiau.

Statistikos departamento duomenimis, praėjusių metų viduryje Šlitės rajone vidutinis darbo užmokestis neatskaičius mokesčių buvo 1063 eurai. Tai būtų apie 688 eurus į rankas. Skaičiuojama, kad Šilutėje yra 9,8 tūkst. darbuotojų.


Rašyti komentarą...
A
Atlyginimas
2020-02-24 17:15:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neatskaičius mokesčių!!! Ar jums tai yra tas pats?! Ar žinot kaip art prie tų karvių reikia! Visažinės jūs! Patys ir pačios eikit dirbt už tokią algą ir pabučiuokit tom karvėm po uodega!
Atsakyti
-12

P
Palmyra
2020-02-24 16:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nėra čia kuo stebėtis ir pavydėti.Pamelžtu kokia mokytoja karves,tai daugiau ir į tą pusę bijotu pažiūrėti
Atsakyti
-16

O
Ona
2020-02-24 17:08:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai nedidelis tas atlyginimas, pagal tokį darbą
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų