„Sunkmetis – geriausias laikotarpis ne tik susitelkti, bet ir gerai apgalvojus imtis naujų plėtros etapų“, – teigia bendrovės „Restoranų grupė FORTAS“ marketingo vadovas Kęstutis Markevičius.

Jau kitą savaitę restoranų grupė „FORTAS“ vilniečius ir sostinės svečius pakvies į dvigubas įkurtuves. Žirmūnų mikrorajone įsikūrusiame naujajame verslo centre „North Star“ (Ulonų g. 2) duris atveria restoranas „FORTAS“, o „Forum Palace“ rūmuose (Konstitucijos pr. 26) lankytojus pakvies naujai pertvarkytas restoranas „TERRAZZA“.

Naujasis 120 sėdimų vietų restoranas Žirmūnuose – jau penktasis „Forto“ grupės gretose. Kaip ir kituose, jame bus išlaikytas vieningas stilius – jaukaus šiuolaikiško ir retro dizaino derinys. Verslo centre „North Star“ įsikūręs restoranas klientams siūlys greitus verslo pietus. Naujienų mėgėjams kiekvieną mėnesį bus pristatomi skirtingų šalių patiekalai. Norintiems atsipūsti nuo vasaros karščių netrukus bus įrengta ir jauki lauko kavinė.

Bendrovės „Restoranų grupė FORTAS“ apyvarta 2008 mertais išaugo 21,4 proc.: pernai ji siekė 22,75 mln. litų (be PVM), o 2007 metais – 18,74 mln. litų (be PVM).

„Per pirmuosius keturis 2009 metų mėnesius sulaukėme panašaus svečių skaičiaus ir panašios apyvartos, kaip ir 2008 metų tuo pačiu laikotarpiu. Mūsų nuomone, tai geri rezultatai, rodantys, kad einame teisinga kryptimi“, - sakė K.Markevičius. Pasak jo, restoranų grupė ketina plėstis ir toliau.

Šiuo metu restoranų grupė „Fortas“ jungia 5 restoranus „Fortas“, 8 lietuviškų valgių restoranus „Forto dvaras“ ir restoraną „Terrazza“. Dauguma restoranų yra Vilniuje, po vieną Kaune, Panevėžyje ir Druskininkuose, du – Šiauliuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų