kęstutis markevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstutis markevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstutis markevičius“.

Atėjęs į mišką tauragiškis rado tai, apie ką kiti tik svajoja: pavydėtų ne vienas

Šiltėjantys orai ir pro debesis vis dažniau pasirodanti saulė kviečia žmones išeiti laukan, pasivaikščioti gamtoje ir pakvėpuoti grynu oru. Ne išimtis ir tauragiškis Jonas, kurio pasivaikščiojimas miške pasibaigė radybomis – vyras miške aptiko įdomų radinį – elnio ragus. Naujienų portalui tv3.lt Jonas pasakoja, jog nėra didelis ragų ieškotojas ir specialiai išėjęs jų į mišką neieško, tačiau labai džiaugiasi, jei netyčia pasiseka juos rasti.
2024-03-27

Lietuviai miškuose ieško laimikio – vieniems įspūdingi trofėjai, kitiems uždarbis

Kai kurie Lietuviai serga ragų ieškojimo karštine. Kasmet vis daugiau žmonių pasineria į šią avantiūrą ir ieško įspūdingų trofėjų. Vieniems tai malonumas, jie stebi gamtą ir elgiasi čia tinkamai, bet girininkai pastebi, kad yra ir tokių, kurie gąsdina ir persekioja gyvūnus. Tad spėja, kad tokiems terūpi uždirbti kuo daugiau pinigų ragus pardavus. Pakaunėje gyvenantis Stasys ragus renka jau 7-erius metus.
Aktualijos 2023-03-19

Lietuvoje – neeiliniai vaizdai miškuose: iki spalio vidurio elniai ieško poros

Miškus drebina galingi elnių balsai ir jų kovos. Brandžiausi patinai, demonstruodami jėgą, ragų grožį ir balso stiprumą bando prisivilioti kuo daugiau patelių, kad pratęstų giminę. Dabar pats šių raguotųjų tuoktuvių metas. Tad norėdami išvysti įspūdingus reginius į miškus plūsta ir smalsuoliai, bet girininkai sako, kad eiti vieniems rizikinga. Iš Karalgirio jau sklinda elnių vestuvių serenados: baubia, net šiurpas krečia – dabar šių galiūnų ruja pasiekusi piką.

Gyventojai į kavines su Galimybių pasu neskuba: sako, kad viduje vos vienas kitas žmogus

Dar šią savaitę įsigaliojęs Galimybių pasas, kaip sako verslininkai, neneša tokios naudos, kokios buvo tikėtasi. Į kavines ir barus su Galimybių pasu kol kas užsuka vos vienas kitas žmogus, o ir jų esą daugiausia tik sostinėje. Verslininkai spėja, kad šitaip teks gyventi dar ilgai ir sako, kad dabar būtų pats laikas panaikinti visus jiems taikomus ribojimus.

Siūlo kuo skubiau atverti lauko kavines: kas iš to ribojimo, jei staliuku tampa Katedros aikštės laiptai?

Savaitgalį atšilus orui ir gyventojams užplūdus gatves, viešojoje erdvėje iškilo klausimas – ar nevertėtų pagaliau atidaryti lauko kavinių, jei žmonės vis tiek valgo lauke? Miestai jau dalija leidimus lauko kavinėms veikti, o verslininkai teigia, kad gyventojų saugumu valgant galėtų pasirūpinti geriau nei piliečiai pasirūpina patys. Verslininkai prašo ir valstybės veiksmų – jei nepasakys, kada kavinėms bus leidžiama pilnai atsidaryti, šalis praras iš užsienio turistų gaunamų lėšų.

Paskutinės dienos inkilams iškelti: paukščiams apgyvendinti negaili ir 200 eurų

Pavasarėjant gamtininkai ragina gyventojus sodybose ar prie gyvenamųjų namų išsikelti inkilus – jie reikalingi ne tik grįžtantiems paukščiams, bet ir šikšnosparniams ar net vabzdžiams. Inkilų pardavėjai taip pat sako, kad pavasarį nameliai paukščiams – labai perkami, tačiau išlaidauti jiems tikrai nebūtina. Nors inkilų pardavėjai sako pirkėjų nestokojantys ištisus metus, pavasarį inkilų prekyba būna aktyviausia – žmonės inkilus perka tiek iškelti prie gyvenamųjų namų, tiek užmiesčio sodybose.
2021-04-03

Kaune savaitgalį palaidotas netikėtai miręs Jonas Mačiulis: sūnus krepšininkas pasidalino simboliška nuotrauka

Būrys draugų ir artimųjų savaitgalį Kaune į paskutinę kelionę išlydėjo 61 metų iškilų Kauno krašto politiką, miškininką, medžiotoją Joną Mačiulį. Buvę kolegos ir draugai negailėjo gerų žodžių bei vadino vyrą tikru šviesuoliu, pavyzdžiu visiems aplink. J. Mačiulį mirtis ištiko staiga, kai jis su žmona lankėsi sodyboje. Manoma, kad vyrą pakirto širdies smūgis. Pačiais gražiausiais žodžiais apie mylimą tėvą pasidalino sūnus, žinomas krepšininkas Jonas Mačiulis.

Atsakingiausiu Lietuvos restoranu tapo „Terrazza“

Kuomet visame pasaulyje buvo renkami geriausi restoranai, Lietuvoje trečiadienį, išrinktas Atsakingiausias Lietuvos restoranas. Juo tapo restoranų grupė Fortas su restoranu „Terrazza“. Atsakingiausias Lietuvos restoranas 2013 išrinktas už didžiausią pažangą, skaidrumą bei sąžiningą požiūrį į klientą.
2013-05-06

Policininkų aplaidumas: pakartas ar pasikorė?

Jau dveji metai, kai kaunietis Kęstutis Markevičius ilsisi smėlio kalnelyje, o jo seserims Gražinai Urniežienei bei Reginai Šulekienėi vis neduoda ramybės mintis, kad brolis į aną pasaulį iškeliavo galbūt ne savo noru. Netikėta mirtis Taigi 2009 metų kovo 29-ąją Gražina su Regina aplankė savo 48 metų brolį, sutarė, kad kada važiuos kartu aplankyti tėvų kapų. O jau kitą rytą Gražinai teko atskubėti į Šaldytuvų gatvę... atpažinti brolio lavono.

„Terrazza“ maloniai nustebins klientus

Sostinės pramogų ir verslo centre „Forum Palace“ naują sezoną atidarė atnaujintas restoranas „Terrazza“. Jaukus ir šiuolaikiškas interjeras „Forto“ grupei priklausančiame restorane „Terrazza“ pakeista beveik viskas − interjeras, valgiaraštis, kainodara. Klientų laukia ir naujas pramogų sezonas.
2009-06-15
REKLAMA
REKLAMA

„FORTAS“ aktyviai plečia veiklą

„Sunkmetis – geriausias laikotarpis ne tik susitelkti, bet ir gerai apgalvojus imtis naujų plėtros etapų“, – teigia bendrovės „Restoranų grupė FORTAS“ marketingo vadovas Kęstutis Markevičius. Jau kitą savaitę restoranų grupė „FORTAS“ vilniečius ir sostinės svečius pakvies į dvigubas įkurtuves. Žirmūnų mikrorajone įsikūrusiame naujajame verslo centre „North Star“ (Ulonų g. 2) duris atveria restoranas „FORTAS“, o „Forum Palace“ rūmuose (Konstitucijos pr.
2009-06-04

Palangos pramogų centre “Fortas” sirgaliai auksą skandino šampano pursluose

Palangos pramogų centre “Fortas” didžiajame ekrane krepšinį stebėję aistruoliai auksinę pergalę šventė iššluodami visas šampano ir putojančio vyno atsargas. “Siekiame maksimaliai patenkinti svečių norus kuo kokybiškiau”, - kalbėjo restoranų grupės “Fortas” rinkodaros vadybininkas Kęstutis Markevičius. Krepšinio varžybos buvo demonstruojamos 16 kv. metrų ekrane - viename didžiausių Lietuvoje ekranų, esančių šokių klube.
2003-09-16

Vietoj legendinio Palangos restorano - naujas pramogų centras “Fortas”

Praėjusio penktadienio vėlyvą vakarą aidint fejerverkams buvusio legendinio Palangos restorano “Vasara” vietoje visas šviesas uždegė naujasis pramogų centras “Fortas”. Architekto Aleksandro Eigirdo suprojektuotas ir 1967 m. pastatytas restoranas “Vasara” pribloškė visuomenę ir net specialistus savo modernumu. “Vasara” buvo pirmasis pastatas visoje Sovietų Sąjungoje, kuriame panaudota nauja plonasienės gelžbetoninės konstrukcijos technologija.
2003-08-12

Sostinės "Forto picoje" vyksta picos kepimo čempionatas

Vilniuje esančioje picerijoje "Forto pica" pirmadienį (03.24) rytą prasidėjo picos kepimo čempionatas. Renginyje varžosi apie 10 picos kepėjų, dirbančių restoranų grupei "Fortas" priklausančiose picerijose. Pirmiausia čempionato dalyviai turės laikyti teorijos testą. Kaip BNS sakė restoranų grupės "Fortas" rinkodaros vadybininkas Kęstutis Markevičius, čempionato dalyviai turės atsakyti į su picos kepimo technologija susijusius klausimus.
2003-03-24

2002 metų vadybininkas - "MG Baltic" prezidentas D. Mockus

Savaitraščio "Veidas" trečią kartą organizuoto konkurso "Metų vadybininkas" praėjusių metų laureatu išrinktas "MG Baltic" koncerno prezidentas Darius Mockus. Šalia pagrindinės šio konkurso nominacijos kompanija "Philip Morris Lietuva" yra įsteigusi prizą vadybininkei moteriai - šį kartą jis atiteko Lietuvos ir Didžiosios Britanijos įmonės "E. Walters Baltic" generalinei direktorei Vidai Baltrušaitienei.
2003-02-05
Į viršų