Energetikos ministro Roko Masiulio teigimu, Visagino atominės elektrinės projektas gali būti plėtojamas, jei bus įvykdytos tam tikros sąlygos.

„Projekto ekonomika turi būti pagerinta, turi būti sutarta su regioniniais partneriais latviais ir estais. Tai bendras projektas, Lietuva viena šiam projektui yra per maža“, – sakė jis ketvirtadienį atsakydamas į Seimo narių klausimus. Jo teigimu, „Hitachi“ pateikus naujus pasiūlymus, elektros energijos kilovatvalandės kaina sumažėjo daugiau negu 10 proc., o derybos su „Hitachi“ vyksta toliau.

Tačiau R. Masiulis pabrėžė, kad derybos su latviais ir estais „vyksta lėčiau, negu mes norime“, o be jų atsakymo „mes negalime pozicionuoti ir savęs šiame projekte“. Jis pridūrė, kad derybos užtruko dėl to, jog pernai Latvijoje vyko rinkimai, o Estijoje jie vyko visai neseniai. „Tas pusmetis iš esmės ir praėjo laukiant prie jų durų“, – sakė jis.

R. Masiulis pridūrė manantis, kad jau artimiausiu metu kaimynų pozicija dėl dalyvavimo projekte paaiškės.


Rašyti komentarą...
A
Aj
2015-03-12 14:21:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Latviai ir estai jaučia Lietuvos prichvatizatorių apetitus... Taigi ,kam eiti su velniu obuoliauti?
Atsakyti
0

m
mokslas-studijos-ekonomika
2015-03-12 19:07:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rinkoje pasirodė radioaktyvi japoniška arbata:

Tai Fukušimos avarijos palikimas. Perduokit premjerui Algirdui Butkevičiui gerąją naujieną. Jis politikos sumetimais vis dar pašneka apie atominę elektrinę. Dabar premjero Butkevičiaus anūkai galės valgyti tik radioaktyvų maistą. Tada jie vis švies tamsoje ir elektros visai nereikės. Koks smūgis rusų energetikams... Viskas politika - šauktiniai, bendra su Ukraina mokymosi brigada, atominė, brangus terminalas. Mes jau seniai nieko nedarom, išskyrus politiką.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų