BTV laidoje „Karštas vakaras“ dalyvavo Energetikos ministro patarėjas K. Jauniškis.

„Aš manau, kad nesertifikuota ir nelegali nuotolinės šilumos rodmenų nuskaitymo ir šilumos valdymo sistema negali toliau egzistuoti. Metrologijos inspekcija turėtų imtis visų priemonių pagal savo nuostatas, kad šita įranga būtų išmontuota, sukrauta į maišus ir išvežta saugojimui, nes jinai yra nelegali“, - sakė jis.

„Dėl susidariusios situacijos turėtų atsakyti šilumos tiekėjas, nes yra labai nedviprasmiški Vyriausybės nutarimai, pvz. numatoma, kad apskaitos prietaisus savo lėšomis įrengia tiekėjai ir labai vienareikšmiškai pasakyta. Ir yra ūkio ministro įsakymas, kuris numato, kad apskaitai naudoti prietaisus, kurie neturi metrologinių patikrų, yra draudžiama. Du teisės aktai, kurių šilumos tiekėjas nesilaiko“, - teigė dar vienas pokalbio dalyvis, monopolio diktato nepabūgęs teisininkas Paulius Markevičius.


Rašyti komentarą...
Žaidimai.
2011-02-23 10:03:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konservatorių valdžios veiksmai jau tampa visiškai nesuprantami. Buvo reikalaujama sumontuoti nuotolinę šilumos nuskaitymo įrangą, o dabar atsibudę reikalauja ją išmontuoti. Na ir įdomus žmogus tas ministras Sekmokas, Nebeaišku, ar ta ministerija turi kokią nors šilumos ūkio strategiją, ar tik žaidžia su šilumos tiekėjais ir vartotojais? Jau kiekvienam žmogui kyla klausimas: kiek tokia nevykėlių valdžia dar gali laikytis?

Atsakyti
0

V
Vilnietis
2011-02-23 12:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, jei troleibuse pagautas vagis- uždrauskime troleibusus...
Atsakyti
0

o
o kada
2011-02-23 18:30:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
mums sitie vagys grazins pinigus? juk is musu pavogtu pinigu sitauos sudinus irengimus pirko, montavo GRAZINKIT VAGYS MUSU PINIGUS ARBA PASPRINKIT MIRTINAI
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų