EK siūlo Lietuvai dar 355 mln. eurų paskolą darbo vietoms išsaugoti

Europos Komisija (EK) siūlo suteikti Lietuvai dar 355 mln. eurų lengvatinę paskolą nuo koronaviruso nukentėjusiems darbuotojams išsaugoti. Iki šiol Lietuvai skirta 602 mln. eurų tokių paskolų.

Įvertinusi valstybių narių prašymus, EK pasiūlė Europos Sąjungos Tarybai suteikti papildomą 3,7 mlrd. eurų finansinę paramą šešioms valstybėms narėms pagal priemonę SURE, skirtą COVID-19 pandemijos paveiktoms darbo vietoms ir pajamoms išsaugoti, pranešė EK atstovybė Lietuvoje.

„Ši papildoma finansinė parama padės ES šalims apsaugoti savo žmones ir darbo jėgą, dėl pandemijos patiriančius nepaliaujamą spaudimą“, – pranešime sakė EK vicepirmininkas Valdis Dombrovskis.

EK teigimu, paskolos padės valstybėms padengti išlaidas, pirmiausia skirtas savarankiškai dirbantiems žmonėms, taip pat sveikatos priemonėms. 


Rašyti komentarą...
t
toda
2021-03-30 20:11:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus dar daugiau milijonierių
Atsakyti
0

S
Spiglys
2021-03-30 21:21:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kam paskui reikės atidavinėti?
Atsakyti
0

a
a
2021-03-31 12:32:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paveluota, imones, nesulaukusios zadetos paramos is valstybes, jau atleido darbuotojus. EK supranta kad versla ir darbo vietas reikia issaugoti nes tai uztkrina ekonomikos atsigavima, deja bet LT valdziai tai taip ir nedaejo. Dabar eikes skolintis bedarbiu pasalpu mokejimui.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų