Drabužiais, aksesuarais ir avalyne jaunimui prekiaujanti bendrovė „Effigy“ stabdo veiklą. Šis sprendimas priimtas atsižvelgiant į situaciją Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje bei jos perspektyvas.

„Jaučiame atsakomybę prieš savo darbuotojus bei verslo partnerius, todėl, atsižvelgdami į veiklos rezultatus ir prastas Lietuvos mažmeninės prekybos rinkos perspektyvas, nusprendėme sustabdyti bendrovės veiklą. Pirkėjų per trumpą laiką pamėgtas ir įvertintas prekės ženklas „Effigy“ išliks, tačiau bus peržiūrėta tolesnė jo plėtros strategija“, - sako bendrovės Plėtros ir pardavimų direktorė Jolita Mieliauskienė.

Tyrimų duomenims, „Effigy“ yra populiariausias Lietuvoje jaunimo aprangos prekės ženklas. 2009 m. gruodį atliktas tyrimas parodė, kad 66 proc. penkių didžiųjų Lietuvos miesto jaunimo iki 25 metų perka „Effigy“ drabužius. Prekės ženklas turi apie 20 tūkst. lojalių pirkėjų, o vien socialiniame tinkle „Facebook“ „Effigy“ draugais tapo daugiau nei 8000 vartotojų.

Pasak J.Mieliauskienės, sprendimą peržiūrėti bendrovės veiklos strategiją paskatino ženkliai sumažėjusi Lietuvos gyventojų perkamoji galia ir tai, kad mažmeninės prekybos rinkoje kol kas nematoma atsigavimo perspektyvų.

„Mūsų tikslinė auditorija – jaunimas patyrė vieną stipriausių krizės smūgių. Vien per 2009 metus, oficialiais duomenimis, bedarbių, kurių amžius yra iki 25 metų, skaičius siekė 80 tūkstančių. Kas antras iš šalies išvažiuojantis žmogus yra jaunesnis nei 30 m. amžiaus. Tai ilgalaikes pasekmes turintys procesai, todėl turime iš naujo įvertinti situaciją“, - sako bendrovės “Effigy" Plėtros ir pardavimų direktorė J.Mieliauskienė

REKLAMA

11 parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kurias valdo bendrovė „Effigy“, bus uždarytos šį rudenį.


Rašyti komentarą...
M
Mili
2010-07-20 09:33:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal per brangios prekės, kad mažaiu jaunimo perka???? Tegul daugiau akcijų daro, nuolaidų, manau, kad tai veiksminga. Bet tikrų nuolaidų, o ne apgaudinėja...
Atsakyti
0

A
Asasas
2010-07-20 10:35:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiausia tegul sumažina kainas ir pakeičia strategiją, nes Effigy pilna skudurų, o normalių rūbų beveik nėra. Kainos taip pat per aukštos. Ne tie laikai, kad už džemperį žmogus galėtų mokėti 69 LT... Vakaruose galima puikių rūbū prisipirkt po 5-10 eurų.
Atsakyti
0

M
Mili
2010-07-20 10:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip pat sutinku. Manau, kainos krizės metu tikrai per aukštos, ypač kai šis prekinis ženklas skirtas jaunimui...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų