Džiugios žinios keliautojams: savo veiklą plės kaimynų oro linijos

Baltijos šalyse vyraujančios latvių oro linijos „airBaltic“ žada išlaikyti plėtros tempus ir ketina plėsti veiklą Vilniuje, praneša portalas lzinios.lt.

„Mes susitelkėme ties augimu Baltijos šalių sostinėse, todėl ketiname išplėsti savo veiklą ir Vilniuje. Svarbu, kad visos suinteresuotosios šalys būtų įtrauktos į oro uosto plėtrą. Jeigu augimo sąlygos bus palankios, mes galėsime toliau plėtoti savo veiklą“, – portale publikuojamame interviu teigė „airBaltic“ prezidentas Martinas Gaussas.

Pasak M. Gausso, iš Lietuvos buvo daugiau nei 180 tūkst. tranzitinių per Rygą keleivių: „Tai sudaro didelę dalį mūsų srauto“.

„Praėjusiais metais mūsų vežamų keleivių skaičius Lietuvoje išaugo 28 proc., o mūsų rinkos dalis taip pat pagerėjo. Mūsų augimas Lietuvoje buvo didesnis nei Latvijoje ar Estijoje“, – teigė M. Gaussas.

M. Gaussas prognozuoja vis didėjančią konsolidaciją oro pervežimo sektoriuje, bet apie pačios „airBaltic“ pardavimą ar prisijungimą ragina neskubėti kalbėti ir neįvardina potencialių pirkėjų, tarp kurių gali būti ir lietuviškas verslas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų