Rašyti komentarą...
O lietuvių maušai, su visais draudimais sutinka ???
Apie kokias technologijas jie galvoja? Ir koki transporta? Vezimus? Riksas?
Tuojaus visa Vokietija degins anglis , pamiršus ir nusispjovus į ekalogoja.bet žmonėms būtina pirkti jūsų sušiktus elektromobilių. Varykit jūs visi paskui rusų laivą. Nevispročiai.
Nu jūs dundukai atvarysiu į jūsų kiemą 30 metų senumo dūmijanti smirdanti dyzelį ir paliksiu įjungta su pilnu baku ir užrakinsiu patiks.!?
@Žinovas... Koks idiotas gali kazkur nuvaryt masina,su pilnu baku palikt ijungta ir uzrakint. Tai savo triperi 30 metu senumo tvarte savo ir laikyk. Istorija jau kartojasi,avingalvi. Jau buvo tos elektros masinos. Per naujo vis isvalymai eina.
@Žinovas... Oi koks patobulėjo. Kaip atvarysi taip ir išvarysi.arba patį į tą vamzdį sukišim.gal ir pinigų duosime kita automobiliui. Atsirado baisus ekologiškų.
Nera jo vergam vazinetis visur, be to iki to laiko skiepai pilnai suveiks...
@Jonas Jiem nedasyla
Jūs ką Vangos,kad žinot,kas bus nuo 2035,dar pirmą reikia dagyventi,nežinia,kas bus po metų,gal nebeliks ES rezervato,su elektromobiliais problemos neisspresite,tarnavimo laikas,elektra brangsta,utelizacija.,..
@Adolfas Utelizacija nuo utelių?Išmok rašyti.
Amerikai ir Kinija px kad variklis 8 litrų ir be jokių katalizatorių. Leiskite pirkti kinietiskus ir korėjiečių elektromobilis be muitų.
tegul dabar gamina svaresni benzina geresnes kokybes tepalus varikliams geresnes detales tegul ekologiskai degina padangas ir nereikes gaminti zaisliniu nesaugiu automobiliu
juokdariai , neatsisakys , tik didins gamyba
Vokiečiai ir elektra žada gamintis anglimi kūrenamis elektrinėmis.... Įdomu kada mūsų konservatiniai padedami skvernelio pabėgėlių prabalsuos už 2025 metus....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų