Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors karantinas smogė daugeliui verslų, o karantinas švelnėti pradėjo tik gegužę, atlyginimai kai kuriose Lietuvos įmonėse ir organizacijose buvo iš tiesų įspūdingi.

Nors karantinas smogė daugeliui verslų, o karantinas švelnėti pradėjo tik gegužę, atlyginimai kai kuriose Lietuvos įmonėse ir organizacijose buvo iš tiesų įspūdingi.

REKLAMA

Didžiausių atlyginimų dešimtuke visos sumos, neatskaičius mokesčių, didesnės nei 10 tūkst. Darbuotojams tokias algas mokėjo tiek užsienio, tiek Lietuvos bendrovės, rodo naujausi „Sodros“ duomenys.

Gegužę didžiausią atlyginimą mokėjo Kinijos telekomunikacijų kompanijos „Huawei“ technologijų prekybos ir paslaugų bendrovė „Huawei Technologies (Vilnius)“. Šiuo metu 18 darbuotojų turinčios įmonės atlyginimų vidurkis siekė daugiau nei 43 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

Viena iš nepriklausomų elektros energijos tiekėjų Lietuvoje „Inter Rao Lietuva“, valdanti ir vieną didžiausių vėjo elektrinių parkų Vakarų Lietuvoje, gegužę savo darbuotojams išmokėjo beveik 19 tūkst. eurų vidutinį atlyginimą.

REKLAMA

Trečioje vietoje rikiuojasi „Samsung electronics“ atstovybė Lietuvoje, darbuotojams vidutiniškai mokėjusi kiek daugiau nei 13,1 tūkst. eurų.

Dar trys didžiausius atlyginimus mokančios įmonės: „Schange Real Estate“, „Modus Mobility“ ir koncernas „Achemos grupė“,  gegužės mėnesį savo darbuotojams išmokėjo apie 11,8 tūkst.

„IMI.VC Advisors“ atlyginimų vidurkis siekė daugiau nei 11,7 tūks. eurų.

Didžiausių praėjusio mėnesio algų vidurkio dešimtuką užbaigia „Apple Lithuania“, darbuotojams mokėjusi apie 10,9 tūkst, eurų, kabelių gamintojas „TT Cables Nordic“ išmokėjo po daugiau kaip 10,5 tūkst. eurų, ir „W.A.G. Payment Solutions“ – 10,2 tūkst. eurų.

REKLAMA
REKLAMA

„Sodra“ skelbia ir įmonių, turinčių bent 20 darbuotojų, atlyginimų medianas. Šis dydis dalija visų darbuotojų atlyginimus į dvi lygias dalis ir parodo, kad pusė darbuotojų gauna mažesnę, o kita pusė didesnę sumą nei medianos reikšmė.

Gegužę didžiausia atlyginimų mediana buvo koncerne „Achemos grupė“ (daugiau nei 8,4 tūkst. eurų)

Įmonėse „Uber Lithuania Software and Development“ ir „Epso-G“ medianos buvo didesnės nei 7 tūkst. eurų – 7,7 ir beveik 7,1 tūkst. eurų atitinkamai.

„Proton Research Lt“ ir „4Finance IT“ medianos buvo didesnės nei 8 tūkst. eurų – 8,7 ir 8,6 tūkst. eurų atitinkamai.

Dar šešiose įmonėse medianos buvo didesnės nei 5 tūkst. eurų: „Berlin Chemie Menarini Baltic“ (6,9 tūkst. eurų), „Hnit-Baltic“ ir „Light Conversion“ medianos siekė beveik 5,7  tūkst. eurų,  „Railsbank Technology“ (5,6 tūkst. eurų), „Abbvie“ ir „Ubiquiti Networks Europe“ medianos daugmaž 5,3 tūks. eurų. (5,3 „Euroapotheca“ medianos siekė 6 tūkst. eurų.

Šiuo metu Lietuvoje minimalus darbo užmokestis neatskaičius mokesčių yra 607 eurų. Statistikos departamento duomenimis, vidutinis visų šalies darbuotojų atlyginimas yra 1381 euras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų