Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dirbu virėja, nuo ankstaus ryto, kenčia kaklas, stuburas ir kelti tenka sunkiai. Norėčiau pertraukos 1.5 val.
Tokius
Darbdavius
Ašį
Pavėsį
Dedu
Norit pasakyti, kad prieš pietų pertrauka ir prieš darbo pabaigą taip pat priklauso po pertraukėlę?
Kas blogiausia kad tie sušikti kompiuterastai ir visi kiti,visokie aiti specialistai nemoku parašyti tik žinau kad jie sedėdami užsieni keliaudami po visa pasauli, dirba nuotoliu yra ir tokiu. Uždirba po 3500 eur jeigu ne dar daugiau ir sėdi tik prie pc
Įmestas paveikslas neatitinka autoriaus darbo parašyma funkcijas, jus sukos nustokit skustis kad jum prie kompiuterio sunku dirbti, kai visa diena pastato prie konvejerio ir turi kokias 12val atstovėti ir suktis kaip bitė be poilsio ir valgyti dirbant. Tai nemanau ar koks Lietuvis apskritai norėtu tokioje šalyje buti ir gyventi. O toki darbo yra teke dirbti nu ir n.. ir dar mokėdavo minimalke už dvilika valandu tai čia vapšie pasityčiojimas iš žmogaus.
O kitu profesiju jau ne zmones
@Gžegož Jiem žmonės yra tik kompiuterastai. Kitos profesijos nebesvarbios. Svarbiausios profesijos tie kurie daugiau yra baige ir lb jau protingi.
Kad tu kompiuterininkų tiek net nereiktų. Bet čia kažkam stambūs biznis. Vieni isilaužineja į visokius valstybinius tinklapius ir programas o kiti kuria brangias programas nuo isilaužimu, kurias paskui vėl nulaužia kad galėtų tobulinti ir kurti naujas, ir labai brangiai parduoti. Man toks įtarimas kad it įmonėse dirba ir įsilaužėliai ir saugos programų kūrėjai. Nes kitaip tokio brangaus produkto neparduosi. Praktiškai jie dirba be konkurencijos, tik didelės įmonės išskaide į mažesnes, kad tipo yra konkurencija. O galutinis savininkas ir naudos gavejas visų tas pats.
Tokius "kompiuterininkus" kas valandą 10-čiai minučių (ar pamainos pabaigoje) siųsti padirbėti valytojais, kiemsargiais, krovėjais ir pan. Kiek etatų sutaupytume rimtai dirbančiųjų atlyginimams!
Baudžiava kasoje net nėra pertraukiu nors jos turi būti. Klientu palikti negalima . Jei nepaprasta kasa tai bitės6kasos poilsio taip traktuojama. Kolei pasakei aš einu į tuoleta tik tada gsli pasitraukti.
Advokatė labai gražiai viską parašė tik pamiršo parašyti kokiais teisės aktais tuo vadovautis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų