Klaipėdos valstybinis jūrų uostas (KVJU) šiais metais už 2011  metus į valstybės biudžetą sumokės 50 proc. pelno mokesčio. Tokią pelno dalį į valstybės biudžetą valstybės įmonės turi pervesti pagal įstatymą. Tačiau kitais metais KVJU į valstybės biudžetą mokės jau puerpus mažesnį  pelno mokestį.

,,Šiems metams mes ir planavome, kad turėsime sumokėti tuos , kad turėsime sumokėti tuos 34  milijonus litų. Šiuos metus mes baigiame irgi labai sėkmingai, vėl su pelnu, net neliesdami tų 34 mln., kuriuos sumokėsime valstybei", - pirmadienį sakė žurnalistams Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius  Eugenijus Gentvilas.

Jis aiškino, kad nepaisant to, jog pastaruoju metu KVJU įgyvendina didelius projektus, paskolų imti neteko. Tačiau mažesnis pelno mokesčio tarifas situaciją pagerintų.

Komentuodamas kadenciją baigiančios vyriausybės sprendimą kitiems metams perpus sumažinti KVJU penko mokesčio tarifą, susisiekimo ministras Eligijus Masiulis aiškino, kad tai lėmė svarbūs uosto atliekami darbai.

,,Atsižvelgiant į tai, kad KVJŪ dalyvauja valstybei svarbių ekonominių projektų įgyvendinime, tokiame kaip Suskystintų dujų terminalo infrastruktūros įrengimas, siūloma atleisti jį nuo dalies pelno mokesčio, nustatant 25 tarifą“, - pasibaigus pasitarimui žurnalistus informavo susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Protokolinį sprendimą dėl KVJU mokamo pelno mokesčio pirmadienį pasitarime primėmė kadenciją baigianti  vyriausybė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų