Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Čia kokia dauginimo prevencija uzsiiminejat?
ziurekite vagis kur pzd milijonus o ne prietu kur gyvena is tu spst algu
O kai iskertamas miškas suniokotas miskopaklote 1000ha kam baudos rašomos? Ar cia taip turi but?miškas kertamas reik nereik svarbų pinigai iki senių.
Jeigu tai daroma aikštelėse netrukdant kitiems eismo dalyviams galima traktuoti kaip vairavimo įgūdžių lavinimas slidžiame kelyje.
Čiulpkit žalius kaktusus
KAS PER NESAMONE ISKART BAUSTI?pvz nusipirkau ir uzsidejau padangas tai reikia gi jas isbandyti kokioje atokioje vietoje kur nei masinu nei zmoniu nera ar vaziuoti NA URA kol kely siurprizo nepasigausi ir tada pamatysi, kad tavo padangos ne tokios geros kaip tikejaisi, o kely atsiras kaip tycia masinu, zmoniu, gyvunu...kas tada???tada avarija, nes nezinai kaip tavo masina elgiasi slidziame kelyje, o prasibandes kazkur atokioje vietoje jau zinosi.o jei ta pastebes kazkoks mentukas tai jau be teisiu???o jei neprasibandes zmogu uzmusi tai nelaimingas atsitikimas???debiloidai istatymus tikrai priimineja kurie patys vairuoti nemoka ASILAGALVIAI DEBILOIDAI
Koks normalus vyras važiuoja su automobiliu
Greitu laiku mašinas patiems reikės stumti.
Iskrypeliu taisykles. Jei atoki ir tuscia aisktele, turi buti leidziama. Tai turi priklausyti nuo situacijos. Jei yra zmoniu, ar automobiliu, turi buti draudziama. Kartais reikia pajusti automobilio manevringumo riba del tolimesnio saugumo kelyje su kitais eismo dalyviais
Man jau vemti varo nuo tų skundikų. Iki ko dagyvenom. Juokėmės iš fricų (vokiečių) kad kaimynas kaimyną skundžia. Bet dabar Lietuvoje dar baisiau. Kaip šunys kad tik vienas kitam įkąsti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų