Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiosios Britanijos Finansinių paslaugų tarnyba (FPT) trečiadienį skyrė bankui „Barclays“ 59,5 mln. svarų sterlingo (256 mln. litų) baudą dėl manipuliavimo Londono tarpbankinės rinkos palūkanų normomis (LIBOR) ir Europos tarpbankinės rinkos palūkanų normomis (EURIBOR), skelbia BBC.

REKLAMA

Kartu su FPT skirta bauda „Barclays“ sutiko sumokėti baudų už 290 mln. svarų sterlingo (1,24 mln. litų) atsakingoms Britanijos ir Jungtinių Valstijų tarnyboms.

„Barclays“ teigė, kad banko veiksmai „neatitiko standartų“. FPT pranešė, kad „Barclays“ manipuliacija buvo labai rimta ir plačiai paplitusi.“

LIBOR ir EURIBOR yra dvi svarbiausios palūkanų normos pasaulinėse finansų rinkose, turinčios tiesioginės įtakos milžiniškų finansinių tarpbankinių sandorių vertei.

REKLAMA
REKLAMA

Banko vadovas Bobas Diamondas ir dar trys aukščiausi banko vadovai paskelbė atsisakysiantys savo šių metų premijų.

„Apgailestauju, kad kai kurie asmenys veikė ne pagal mūsų kompanijos kultūrą ir vertybes. Norėdami prisiimti kolektyvinę atsakomybę kaip vadovai Chrisas Lucas, Jerry del Missieris, Rich Ricci ir aš savanoriškai sutikome atsisakyti bet kokių svarstymų taryboje dėl šių metų premijų“, - teigė B. Diamondas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų