Naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ „Karštojoje temoje“ - žurnalisto Justino Argusto staipsnis „Bankai veržia kilpą“. Esate skolininkas, laiku mokate įmokas, jūsų turtas įkeistas bankui. Būkite budrus – bankai scuba atsiimti turtą ir nenori girdėti apie sąlygų lengvinimą.

Rubrikoje „7 dienos“ – straipsnis „Pakritikavo ir užtilo“. Dalia Grybauskaitė, pažėrusi priekaištų Andriaus Kubiliaus teikiamam kitų metų biudžetui, atsiveria tylos siena. Straipsnis „Premjero globojama „Alna“ taikosi į milijardus“ – apie daugiau kaip pusmetį dirbusios Saulėlydžio komisijos nuveiktus darbus, nevienareikšmiškus jos vadovo Valentino Milaknio veiksmus ir apie abejonių keliančią jų naudą valstybei.

Kriminalinio pasaulio niuansus nagrinėjančioje rubrikoje „Tryliktasis puslapis“ skaitykite žurnalisto Dailiaus Dargio straipsnį „Šiuolaikiniai bosai pasikliauja tik šarvais“. Kauno mafijos istorijoje „Balsas.lt“ savaitė ieško sąsajų su dabartiniais autoritetais.

Rubrika „Aplink pasaulį“ pasakoja apie Berlyno sienos nugriovimo pasekmes. Apie tai skaitykite straipsnyje „Siena griuvo, sienos liko“.

Rubrikos „Sirgalių tribūnos“ straipsnyje M. Lukauskis teigia: „Prancūzijos čempionatas yra stipresnis nei Lietuvos“. Lietuvos krepšininkas pirmus metus kremta legionieriaus duoną – žaidžia Vilberano „Asvel“ ekipoje.

REKLAMA

„Technologijos“ supažindina su dviem naujais kompanijos LG „Chocolate“ serijos telefonus.

„Laisvalaikio“ rubrikoje pristatomas naujas renginys – savaitą vilniečius džiugins džiazas. Nacionalinės „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“programos ir tradicinis tarptautinis džiazo festivalis „Vilnius Mama Jazz 2009“ netrukus vyks sostinėje.

Bet tai – toli gražu ne visos karštos ir įdomios temos, kurias galėsite rasti naujausiame savaitraštyje „Balsas.lt savaitė“. Daug kitų Lietuvos bei užsienio politikos, verslo, pramogų ir socialinio gyvenimo naujienų nuo pirmadienio galėsite perskaityti naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ numeryje (arba paspaudę ant naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ viršelio.)
Rašyti komentarą...
p
poka
2009-11-22 13:39:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip norisi pailsėti nuo tos politikos
Atsakyti
0

V
Valdas
2009-11-22 14:22:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
mes turejome sunkumu su paskolos grazinimu, norejome parduoti namus, kad bankui grazinti viska, bet jie siai dienai tiek nuverteje, kad dar liktumem bankui skoloj 100 tukst. Veliau netgi sutikome parduoti ir likti dar skolingiems bankui tuos 100 tukst., ir moketi juos po truputi, bet bankas pareiske, kad bankas pats suras pirkeja ir parduos is varzytiniu. O tai reiske, kad is musu atimtu busta ir dar pakabintu negrazinta likuti, kuris sudarytu siai dienai apie 250 tukst. Bet suradome pelno nesiekiancia organizacija uzsienyje ir zmogu, kuris mums padejo susitvarkyti visus reikiamus dokumentus ir atsikratyti paskolos. Mes atidavem busta bankui ir mums neidomu kiek jis vertas siai dienai, svarbu, kad musu nebepersekioja jokie antstoliai ir bankai. Mes pradejome viska is pradziu... Cia telefonas zmogaus, kuris mums padejo +37068363436
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų